براق کردن سنگ های مات

بازسازی سنگ های قدیمی کهنه با کفسابی سنگ

بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ

مطمئنا احساس بدی به شما دست می دهد وقتی در خانه یا محل کار با سنگ های قدیمی و کهنه و مات شده و ناهموار روبرو می شوید؟ حتما از این وضعیت بسیار ناراحت می شوید و به فکر چاره می افتید.زیرا سنگ های قدیمی و کهنه فضا را کدر کرده و نور در آن به خوبی ساطح نمی شود. ممکن است به این فکر کنید که کفپوش جدیدی در این محل نصب کنید و نگران هزینه و مشکلات آن باشید. امروز ما به شما در این مقاله روش کفسابی سنگ را  معرفی می کنیم که با هزینه کم و در سریع ترین زمان ممکن به بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ بپردازید.

روش کفسابی سنگ چیست؟

کفسابی یک فرآیند بازسازی سنگ های قدیمی، کهنه و مات شده است که در آن با سابیدن سنگ با دستگاه کف سابی یک لایه بسیار نازک از روی سنگ برداشته می شود. در این عملیات اگر سنگ به هر دلیلی آسیب دیده باشد می توان بازسازی و زیباسازی کرد. در این عملیات سنگ های مات و آسیب دیده مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می شوند. بنابراین با کمک دستگاه کفسابی جای نگرانی برای بازسازی سنگ کهنه نیست.

کفسابی برای براق کردن سنگ

چه نوع سنگ های کهنه و مات شده را می توان بازسازی کرد؟

انواع سنگ و کف پوش از جنس گوهره، تراورتن، هرسین، صلصالی، مرمر، دهبید، موزاییک ، سرامیک و گرانیت و پارکت و حتی بتن را می توان با استفاده از خدمات سنگسابی و کفسابی صیقل داد. با استفاده از این خدمات سطوح سنگ صاف شده و درخشش می یابند به طوریکه مانند روز اول صاف و درخشان می شوند و توجه همه را به خود جلب می کنند. بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ از هر نوع و جنس سنگی قابل انجام است اما برای بعضی از سنگ ها که سطوح سختی دارند؛ مانند سنگ مرمر به زمان بیشتری نیاز است.

خدمات سنگ سابی و کفسابی

در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت مصالح، تعویض انواع سنگ در ساختمان پرهزینه شده است. از این رو با تکنولوژی و کاربرد دستگاه های سنگ سابی و کفسابی براحتی می توان بدون تعویض سنگ آن ها را بازسازی کرد.  خدمات بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ به وسیله  مجموعه کفسابی و سنگ سابی ایران لند  انجام می شود. پس از تماس شما کارشناس اجرایی در محل حاضر شده و پس از عقد قرار داد و توافق قیمت، گروه اجرایی دست به کار شده و در سریع ترین زمان ممکن خدمات کفسابی را ارائه می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره هایی که در سایت  در قسمت ارتباط با ما است تماس بگیرید و بهترین و پیشرفته ترین خدمات را از ما تقاضا کنید.

مطالب بیشتر :   کفسابی و سنگسابی سنگ خوی

براق کردن سنگ

قیمت بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ

بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ  عموما به صورت متر مربع محاسبه می شود و تحت تاثیر عوامل مختلفی است؛ از جمله این عوامل عبارتند از:

 • نوع و جنس سنگ: نوع و جنس سنگ بر  قیمت بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ تاثیر است. هر چقدر سنگ سخت تر باشد به همان میزان تعرفه کفسابی مقداری بالاتر است.
 • میزان کثیفی و سختی کار: بعضی از لکه ها به سختی پاک می شوند و انجام کفسابی مثلا برای بازسازی نمای سنگی و یا بازسازی سنگ راه پله قدیمی سخت است لذا در این مواقع هزینه بالاتری دریافت می شود.
 • متراژ : هر چند متراژ بالاتر باشد هزینه کفسابی بالاتر است اما مجموعه خدمات کفسابی ایران لند برای متراژ بالا با توجه به حجم کار تخفیف ویژه در نظر گرفته است.
 • پستی و بلندی : هر چقدر پستی و بلندی بیشتر باشد به همان میزان هزینه کفسابی بالاتر است.
 • میزان براق و صیقلی شدن سنگ: تعداد از کارفرمایان می خواهند سطح مورد نظر کاملا صاف و صیقلی شود در صورتی که تعدادی از آنها فقط می خواهند لکه بزرگ و زننده را بردارند لذا میزان براق و صیقلی شدن سنگ بر قیمت کفسابی سنگ اثر گذار است.
 • تعداد لبه ها: تعداد لبه ها به خصوص در راه پله بر قیمت بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ تاثیر گذار است. هر چه قدر تعداد لبه ها بیشتر باشد به همان میزان تعرفه کفسابی افزایش خواهد یافت.
مطالب بیشتر :   کفسابی سرامیک:همه چیز راجع به ساب سرامیک

 

مزایای نوسازی سنگ های کهنه

مزایای بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ را می توان به صورت زیر شمرد:

 • باعث صرفه جویی در زمان و پول می شود. زیرا فرآیند کفسابی نسبت به سایر روش های بازسازی در زمان کمتر و با هزینه کم تر انجام می شود.
 • ایمنی را افزایش می دهد. زیرا با سنگ سابی یک سطح ناهموار و آسیب دیده به یک سطح صاف و درخشان تبدیل می شود.  این باعث می شود که صاحبان خانه و بازدیدکنندگان بدون خطر آسیب راه بروند.
 • سنگ زنی یک راه عالی برای آماده سازی کف برای پوشش کف اپوکسی است. این کفپوش ها روشن، بادوام هستند و به راحتی تمیز می شوند. آنها در برابر لکه های آب و روغن مقاومت بوده و باعث می شود که عمر طولانی تری نسبت به کفپوش های سنتی داشته باشند.
 • سنگ زنی لکه های روغن قدیمی را به راحتی از بین می برد.
 • سنگ زنی و کف سابی آلودگی و ضایعات کمتری نسبت به گزینه های کفپوش جایگزین تولید می کند. از مواد اولیه کمتر و بدون مواد شیمیایی مضر است. همچنین به دلیل طول عمر آن، گزینه پایدارتری است.

کفسابی

جمع بندی

بازسازی سنگ های قدیمی کهنه و مات شده توسط کفسابی سنگ یک راه حل ایده آل و به صرفه است که در کمترین زمان ممکن قابل انجام است. اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن یک سنگ صاف و صیقلی دریافت کنید و ناهمواری و لکه های کف، دیوار، نما و حتی راه پله را از بین ببرید و برق بیاندازید به کفسابی ایران لند مراجعه کنید. برای این منظور می توانید مستقیما با ما تماس بگیرید و یا فرم مورد نظر در سایت را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. کفسابی ایران لند آماده خدمت رسانی با بهترین دستگاه و روش ها با کمترین تعرفه به شما هم میهنان است.

[yasr_overall_rating]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا