خدمات کفسابی پله و سنگسابی

کفسابی پله ، راه پله در تهران {فوری با قیمت ویژه}

کفسابی پله در تهران

اگر شما در تهران یا کرج هستید و پله ی شما سیاه، کدر، مات شده و یا خط و خراش بسیاری بر رویی روی آن بوده و باید آن را تعویض کنید اما هزینه ی تعویض سنگ های پله هزینه ی زیادی دارد در این صورت کفسابی ایران لند  به کمک شما می آیند و با کفسابی پله شما سنگ های خانه تان را مثل روز اول تمیز و صاف مثل شیشه می کنند کفسابی با لایه برداری سنگ به باعث صاف و یک دست شدن سنگ می شود.

 

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

خدمات کفسابی پله

 پله ها در ساختمان نقش مهمی برای رفت و آمد و تردد دارند. بیشتر افراد حتی شده یکبارهم از پله ها برای رفت و آمد استفاده می کنند. شما می توانید از پله ها بهره خوبی بگیرید. البته جاهایی در ساختمان وجود دارند تا که از اهمیت بالایی برخوردارند.

خیلی از افراد فک می کنند که تنها باید از کف ساختمان ها نگهداری و مراقبت کنند. در صورتی که پله ها هم جزء مهمی به شمار می رود که امروزه اهمیت زیادی برای آن قائل هستیم. در ادامه یک سری نکات را در مورد بهترین خدمات کفسابی پله و دلایل استفاده از آن خواهیم گفت.

کفسابی خدماتی است که در آن با  استفاده از دستگاه و وسایل آن مخصوص، کف ساختمان شامل موزاییک، پارکت و سنگ را می سابند تا هم آلودگی های آن از بین بروند و هم این که طول عمرش بیشتر شود. کفسابی برای جاهای گوناگونی استفاده می شود که یکی از آن ها پله است. خدمات کفسابی پله روز به روز پر استفاده تر می شود در ادامه قصد داریم نکاتی را در این مورد به شما بگوییم پس با ما همراه باشید

مراحل کفسابی پله

کفسابی پله با استفاده از چند قدم و با لقمه سنگ‌های گوناگون صورت می‌گیرد. نوع و جنس سنگ و مواد دیگر هم در کفسابی پله مانند خدمات کفسابی سایر جاها اهمیت دارد.

برای کفسابی پله ابتدا سنگ‌ها را با دستگاه مخصوص سابیده شده تا لایه‌های کثیف و روی آن ترمیم شوند و سنگ نو خودش را نشان دهد و سپس از لقمه سنگ های ظریف‌تر استفاده می کنند تا آن را بررسی کنند و همین‌طور راه نفوذ آب و آلودگی را به آن ببندند. این کار باعث می‌شود هم آلودگی به سنگ‌ها کمترین نفوذ کرده و همین‌طور آن‌ها زیبا آتش شده و طول عمرشان هم بیشتر شود.

مزایای کفسابی پله!!!

مدتی پس‌ از انجام خدمات کفسابی  پله شما می‌بینید که تا چه اندازه تمیز کردن پله‌ها برای شما ساده‌تر شده و دیگر نیاز به انجام مراحل مختلف در آن‌ها نیست. نکته ‌ای که باید بدانید این است که استفاده کردن از مواد شوینده‌ی قوی یا اسیدی برای شستن سنگ‌ها باعث می‌شود تا آلودگی‌ها به‌خوبی تمیز شود اما به بافت سنگ آسیب زده و طول عمر آن را کم می‌کند.

امروزه برای این‌که شما بخواهید سنگ‌ها را تعویض کنید باید هزینه و قیمت زیادی پرداخت کنید اما نکته مهمی که در مورد آن وجود دارد این است که می‌توانید با انجام خدمات کفسابی از آسیب دیدن سنگ‌ها جلوگیری کرده و طول عمر آن‌ها را افزایش دهید؛ به‌همین دلیل این کار برای شما خیلی مقرون‌به‌صرفه‌تر از ترمیم و تعویض مجدد کف و سنگ‌ها خواهد بود

خدمات کفسابی پله

مزایای کفسابی پله و پاگرها

همان‌طور که می‌دانید تمیزی پله و پاگرد‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است که با استفاده از دستگاه کفساب می‌توان زیبایی پله ساختمان را دو چندان کرد. از مزایای کفسابی پله و پاگرد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پاکسازی بسیار سریع
 • نو شدن نمای راهرو ساختمان
 • از بین رفتن پستی‌ها و بلندی‌های پاگرد و راهرو
 • افزایش طول عمر سنگ  پله
 • نکات انتخاب خدمات کفسابی پله

در ادامه تعرفه ی ایران لند برای کفسابی را به شما ارائه می دهیم.

قیمت کفسابی دهبیدمتری از 15 تا 60 هزار تومان
قیمت کفسابی اسلبمتری از 35 تا 80 هزار تومان
قیمت کفسابی لاشترمتری از 20 تا 70 تومان
قیمت کفسابی تراورتنمتری از 20 تا 75 تومان
کفسابی سرامیکمتری از 20 تا 70 تومان
کفسابی موزاییکمتری از 16 تا 50 تومان
کفسابی گرانیتمتری از 25 تا 90 تومان

کلی راجع به کفسابی راه پله صحبت کردیم اما یادم رفت به شما بگویم اصلا کفسابی چیست در ادامه به این موضوع می پردازیم.

سنگسابی پله

سنگسابی همان کفسابی است که با این نام نیز شناخته می‌شود. عملیات سنگ‌سابی تنها روی سنگ انجام می‌پذیرد و در قسمت‌های دیگر کاربرد ندارد. قطعا بارها واژه سنگ‌سابی، ساب‌زدن سنگ و … را شنیده‌اید، تمامی این اسم‌ها مربوط به کفسابی هستند و یک عملیات را انجام می‌دهند. در انجام سنگ‌سابی، نوع سنگ مهم است؛ زیرا مواد استفاده شده و تعداد دفعات انجام ساب‌زدن در هر سنگی متفاوت خواهد بود.

به همین دلیل برای سنگ‌سابی سنگ مورد نظر، باید از مراکز و خدمات کفسابی که در این زمینه فعالیت و تخصص کافی را دارند، کمک بگیرید تا به سنگ شما آسیبی وارد نشود و به نتیجه مطلوبی برسید.

نمای پله های بعد کفسابی-کفسابی ایران لند

چرا به خدمات کفسابی پله نیاز داریم؟

بهترین خدمات کفسابی پله برای ساختمان شما تاثیر خیلی زیادی دارد؛ چون که اگر شما بخواهید از آن استفاده کنید می بینید تا چه اندازه روی کیفیت و ماندگاری ساختمان تاثیر دارد. شما می توانید با استفاده از این کار ببینید چه چیزهایی در طول عمر ساختمان تان تاثیر دارد.

مسلما ساخت و ساز و نهایی سازی یک ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار بوده و هزینه های زیادی برای آن پرداخت می شود. به همین دلیل امروزه خیلی از افراد به سراغ روش های نگهداری ساختمان می روند تا این که بخواهند تعویض و تعمیر انجام دهند. بهترین خدمات کفسابی پله برای شما در هزینه ها خیلی صرفه جویی کرده و کمک می کند تا بتوانید طول عمر سنگ یا موزاییک کف ساختمان را بیشتر از قبل کنید.

نکات انتخاب خدمات کفسابی پله

در خدمات کفسابی پله باید به یک سری نکات توجه کنید. مهم ترین آن ها انتخاب اپراتور با تجربه است. حتی اگر شما از بهترین خدمات کفسابی پله با دستگاه های متنوع بهره بگیرید، اما توسط اپراتور نا آشنا انجام شود. نه تنها مزایایی برای پله و طول عمر آن ندارد، بلکه باعث بروز یک سری مشکلات هم می شود.

در نتیجه برای انتخاب بهترین خدمات کفسابی پله باید به یک سری نکات و موارد توجه کنید، اولین آن این است که به سراغ شرکت ها و مجموعه هایی بروید که خدمات تخصصی کفسابی را ارائه داده و به شما کمک می کنند تا بتوانید عمر مفید ساختمان را بیشتر کنید.

این مجموعه ها از بهترین اپراتورهای موجود استفاده می کنند تا بهترین خدمات را به شما بدهند. شرکت های معتبر در حوزه کفسابی و سنگ سابی سعی بر این دارند تا بهترین ها را در این حوزه به شما ارائه دهند. پس کاری که باید انجام دهید این است که درمورد خدمات به سراغ معتبرترین ها بروید.

نمای پله بعد از کفسابی

بهترین خدمات کفسابی پله با ایران لند

اگر بخواهیم یکی از حرفه ای ترین مجموعه ها که به صورت تخصصی بهترین خدمات کفسابی را ارائه می دهند به شما معرفی کنیم، ایران لند است. کفسابی ایران لند از بهترین اپراتورهای با تجربه و بهترین دستگاه ها بهره می گیرد که شما می توانید آن ها را برای ساختمان تان استفاده کنید و نتایج آن را ببینید.

انجام خدمات به صورت تخصصی، ارائه توسط اپراتورهای با تجربه و هزینه منصفانه از ویژگی های کفسابی پله ایران لند می باشند

انواع دستگاه های کفسابی پله و پاگرد

تجهیزاتی که در کفسابی پله‌ها و پاگرد‌ها استفاده می‌شوند، دستگاه کفساب، لقمه‌های زبر و لقمه‌های نرم هستند. بی‌شک جدید بودن دستگاه و مهارت ساب‌زن می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای در درخشش و تمیزی سنگ پله و پاگرد داشته باشد. به طور کلی دستگاه‌های کفسابی پله و پاگرد به ۳ دسته تقسیم می‌شوند که شامل موارد زیر هستند:

1. دستگاه کفسابی پله و پاگرد تک فاز

از این دستگاه در مکان‌هایی استفاده می‌شود که برق سه فاز وجود نداشته باشد؛ همچنین با خرید این دستگاه می‌توان از آن برای کفسابی پله و پاگرد  استفاده نمود. نا گفته نماند که این نوع دستگاه در کفسابی کیفیت پایین‌تری نیست به دستگاه ۳ فاز دارد.

2. دستگاه‌ کفسابی ۳ فاز

دستگاه‌های کفساب ۳ فاز قدرت بیشتری دارند و عملیات کفسابی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند. این دستگاه در سنگ پله و پاگرد درخشش و صافی بیشتری را ایجاد می‌کند. بهتر است در صورت دسترسی به برق ۳ فاز، از این دستگاه برای کفسابی پله و پاگرد منزل خود استفاده کنید. این دستگاه با وجود لقمه سنگ‌های بزرگ، اصلا مناسب کنج دیوار و گوشه‌ها نیست و چون ساب دستی ندارد کار کردن با آن راحت بوده و سرعت در کار بالا می‌رود.

3. دستگاه کفسابی دستی

این دستگاه بسیار ساده بوده که می‌توان از آن برای ساب زدن پله‌ها، کنج دیوار‌ها، حمام و توالت‌های عمومی استفاده کرد؛ زیرا کوچک بوده و به راحتی قابل حمل است. به دلیل این‌که این دستگاه با لقمه سنگ‌ کوچک عملیات را انجام می‌دهد، کار نیز کندتر و سخت‌تر انجام می‌پذیرد.

خدمات می توانید از ویژگی ها و مشاوره این مجموعه بهره مند شوید.

خدمات کفسابی راه پله

نگاهی بر کفسابی راه پله

کفسابی به فرایند و سیستمی سایشی گفته می شود. فعالیت های کف سابی عموما به وسیله دستگاهی با همین نام سطوحی مثل سنگ، چوب، موزائیک ، سرامیک و غیره صورت می گیرد. کفسابی پله و پارکینگ نیز به همین نحو صورت می گیرد.

کفسابی پله یکی از روش‌های مهم در خدمات کفسابی می‌باشد. همان ‌طوری ‌که می‌دانید پله‌ها و مکان های رفت‌ و آمد در ساختمان‌ها از اهمیت زیادی برخوردارند. نکته‌ی مهمی که در مورد آن‌ها وجود دارد این است که آن‌ها بیشتر از هرچیز دیگری در معرض رفت و آمد می‌باشند و افراد زیادی از آن ها استفاده می کنندد؛ به‌همین دلیل زودتر از وسایل دیگر امکان کثیف شدن آن‌ها وجود دارد.

ازاین‌رو خدمات کفسابی پله نسبت‌ به گذشته با استقبال و محبوبیت بیشتری روبه‌رو شده‌است و افراد زیادی برای پله و پاگرد از خدمات کفسابی استفاده می کنند. کفسابی پله با بخش‌های دیگر ساختمان کمی متفاوت می‌باشد دستگاه‌های بزرگ برای سنگ زاویه راه پله‌ها به کار نمی‌روند؛ چرا که خیلی از راهروها ابعاد کوچکی دارند و این دستگاه‌ها در آن‌ها جا نمی‌گیرد.

به‌همین دلیل باید متفاوت از یک کف بزرگ که در همه ساختمان‌ها وجود دارد آن ها را کفسابی کرد؛ از این ‌رو همه مجموعه‌هایی که در زمینه کفسابی فعالیت می کنندد خدمات کفسابی راه پله را ارائه نمی‌دهند، فقط مجموعه‌هایی در این حوزه فعالیت می کنند که به‌ صورت تخصصی در حوزه سنگ سابی و کف سابی فعال هستند در ادامه قصد داریم یکسری نکات درمورد کفسابی راه پله، قیمت و انجام آن به شما بگوییم پس با کفسابی ایران لند در ادامه همراه باشید.

 

چگونگی کفسابی راه پله

در عملیات کفسابی باید چندین مرحله را به ترتیب انجام داد و از لقمه سنگ‌های متفاوت استفاده کرد. در انجام کفسابی باید به مواردی چون نوع سنگ، جنس سنگ و … توجه نمود؛ زیرا تعداد دفعات ساب‌زنی و روش‌ها باهم متفاوت است. برای کفسابی سنگ راه پله، ابتدا باید از لقمه سنگ‌هایی که بسیار زبر هستند استفاده نمود، تا یک لایه نازک از آلودگی را روی سطح سنگ حذف کنند و سنگ‌ها شکلی نو به خود بگیرند.

در مرحله بعدی باید از لقمه سنگ‌های نرم‌تر و ظریف‌تر استفاده شود و سنگ‌ها را صیقل داد تا همانند آینه جلوه کنند؛ همچنین براق شوند و دیگر راهی برا نفوذ آلودگی در آن‌ها وجود نداشته باشد. زمانی که آلودگی به سنگ راه پله کمتر نفوذ کند، شستن آن نیز راحت‌تر خواهد بود. در مرحله آخر سنگ‌های راه پله کاملا تمیز و بدون لکه هستند.

این روش کفسابی راه پله، یک روش عادی است و قطعا نتیجه مطلوبی خواهد داشت. اما در مواقعی که کفسابی کفسابی سنگ پله و پاگرد دیر انجام می‌شود، لکه‌ها نیز سخت‌تر و دشوار‌تر حذف می‌شوند که در این صورت می‌توان مرحله کفسابی را چندین بار تکرار کرد. لازم به ذکر است که خودسرانه عملیات کفسابی راه پله را انجام ندهید؛ زیرا این کار تخصص و مهارت کافی مخصوص به خود را می‌خواهد و باید از افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، کمک گرفت.

قیمت کفسابی پله

قیمت کفسابی پله هم مانند مراحل دیگر با توجه به یکسری فاکتورها تخمین زده می‌شود. جنس و نوع سنگ و تعداد پله‌هایی که وجود دارد، عرض هر کدام، برق تک‌فاز و یا سه فاز داشتن ساختمان و همین‌طور مدت زمان انجام خدمات و میزان آلودگی و کثیفی پله از مواردی هستند که روی هزینه کفسابی تأثیر می‌گذارند.

به‌همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از خدمات کفسابی پله‌های معتبر، آن ها ابتدا کارشناس مجموعه خود را به محل شما اعزام کرده و در مورد قیمت کفسابی پله به شما مشاوره و راهکار ارائه دهند.

اما نکته‌ای که در این مورد وجود دارد این می‌باشد که شما بهتر است هر چند وقت یک‌دفعه با توجه به میزان آلودگی پله از خدمات کفسابی آن استفاده کنید چرا که شما اگر این کار را انجام ندهید به‌مرور زمان باید هزینه‌های بیشتری برای خدمات نظافت و تمیز کردن کار در نظر داشته باشید و همین‌طور بتوانید ببینید که چطور می‌توانید از این موارد استفاده کرده تا همه‌چیز را برای بهبود اوضاع ساختمان تان رقم زنید.

استفاده از دستگاه کفسابی برای پله ها

کفساب دستگاهی است با تعدادی لقمه. منظور ما از لقمه، همان برس مخصوص این کار است. این دستگاه سطوح را از لایه های نازک پاک می کند. کاری که صورت می گیرد باعث براق شدن و یکدستی و تمیزی سطح می شود.

موارد استفاده از تمیز کردن پله ها

ضرورت استفاده از کفساب در محل های عمومی و با رفت و آمد بالا بسیار دیده می شود. از این میان می توان به موارد مجتمع های تجاری، سالن های بزرگ، مراکز بهداشتی و بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، کفسابی پارکینگ و دیگر مکان های پر رفت و آمد اشاره داشت. به دلیل عبور و مرور افراد خیلی زود دچار جرم و آلودگی می شوند. همچنین استفاده از این کفسابی در مجتمع های مسکونی و خانه ها نیز شامل این موارد می شوند.

کفسابی منازل مسکونی

در مجتمع های مسکونی یکی از مکان هایی که به علت رفت و آمد زیاد خیلی زود دچار جرم گرفتگی و آلودگی می شود مسیر راهروها، پله ها و پارکینگ می باشد. امکان پخش میکروب و آلودگی را بالا می برد. هنگام اجرای پروژه های ساختمان سازی و مجتمع های بزرگ مسکونی معمولا بعضی از پیمان کاران از سنگ های نامرغوب برای پله و راهرو استفاده می کنند. بالاجبار برای یکدست شدن و صیقل دادن مجبور به کفسابی می شوند.

همین امر در مورد پارکینگ نیز اعمال می شود. هر چند معمولا برای کف پارکینگ کمتر از سنگ استفاده می شود. بیشتر از موزائیک یا بتن و اسفالت استفاده می شود. اما به دلیل این که بیشتر از همه نقاط ساختمان در معرض آلودگی و جرم گرفتن می باشد. حتما بایستی به صورت دوره ای کار کفسابی در این محل ها ( پله، پارکینگ) انجام پذیرد.

 

مزیت های کفسابی پارکینگ و پله

همانگونه که گفته شد پله ها و راهروهای مجتمع ها به علت رفت و آمد زیاد میزان آلودگی و جرم بالایی دارد. بهتر است منظم کفسابی گردد. اینکار مزیت های دارد که عبارتند از:

 • هم سطح شدن و یک دست شدن سطوح
 • پاکسازی از آلودگی سطحی
 • از بین رفتن سوراخ ها و درزهای ریز که باعث تجمع میکروب می گردد
 • براق شدن سطح راهرو و پله ها

مزایای کفسابی پارکینگ در بخش پارکینگ نیز در ادامه بیان می شوند. در بخش پارکینگ استفاده از کفساب مزیت های زیر را دارد:

 • تمیز شدن سطح پارکینگ از گل و لای، گرد و غبار و آلودگی
 • تمیز شدن سطح پارکینگ از ریزش روغن خودرو و دوده های لنت ترمز و اثرات سائیدگی لاستیک ها
 • تمیزی و ضدعفونی شدن سطح پارکینگ از ورود میکروب و آلودگی های دیگر
 • پاکیزگی و براقی کف پارکینگ

کفسابی اگر به صورت دقیق و اصولی صورت گیرد می تواند باعث آرامش خاطر شما در محل نیز شود.

بهترین خدمات کفسابی پله خدماتی هستند که باعث شود تا پله های آن هم طول عمرش بیشتر شود و همین طور میزان آلودگی درمورد آن ها بیشتر و بیشتر شود. نکته ای که باید بدانید این است که امروزه صنعت ساختمان سازی خیلی متفاوت و پیشرفته تر نسبت به گذشته شده است، برای هر کدام از اجزای ساختمان اهمیت زیادی قائل می شوند.  از این رو خدمات کفسابی نقش پر رنگی در جامعه ایفا می کند.

سخن آخر

در این مقاله از کفسابی ایران لند ما به بررسی کفسابیپله و پارکینگ پرداختیم. اما نکته آخر این که برای انجام کفسابی حتما از افراد ماهر و وارد به این کار استفاده کنید. مهمتر این که آب های حاصل از تمیزی که حاوی گرد و غبار سطح و مواد حاصل از ساییدگی می باشند بهتراست به طور کامل و مطمئن جمع آوری و تخلیه گردند. چرا که احتمال گرفتگی مجرای خروجی فاضلاب وجود دارد. بعداز شستشو حتما محیط کاملا خشک گردد. چرا که وجود رطوبت خود عامل تجمع میکروب می گردد

[yasr_overall_rating]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا