سنگسابی حیاط

ما در مجموعه ایران لند خدمات سنگسابی و کفسابی حیاط را انجام می دهیم

سنگسابی حیاط
سنگسابی راه پله

سنگسابی راه پله

ما در مجموعه ایران لند خدمات سنگسابی و کفسابی راه پله را نیز انجام می دهیم

سنگسابی پارکینگ

اگر سنگ پارکینگتان تیره و کدر شده نگران نباشید تیم ایران لند خدمات پارکینگ را نیز به بهترین نحو برای شما عزیزان انجام می دهد

سنگسابی پارکینگ

سنگهایتان آیینه ی زیر پاهایتان می شوند

جهت درخواست کار کفسابی از طریق لینک زیر با ما تماس حاصل فرمایید

سنگسابی چیست و یعنی چه؟

در ابتدا توضیحی راجع به کفسابی و سنگسابی بدهم که سنگسابی یکی از مجموعه های کفسابی می باشد که برای لایه روبی تخصصی سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. خدمات سنگسابی در واقع کاری است که در آن اپراتور با استفاده از دستگاه تخصصی ساب زنی، همه جرم و آلودگی ها را از روی سنگ ور می دارد. در زمان های ابتدایی که کف نصب شده است، امکان دارد که سنگ ها هماهنگ نباشند. از طرفی مدتی پس از نصب سنگ ها ممکن است که آلودگی و جرم بگیرند که باید آن ها را نظافت و تمیز کرد چون که هم به سنگ آسیب می زند و هم این که طور عمر آن ها را کم می کند. در واقع وجود و انجام سنگسابی سبب می شود تا طول عمر سنگ خیلی بیشتر شود و مانند روز اول باشد.

کفسابی ایران لند به همراه دستگاه کفسابی با کاراکتر تبلیغاتی

ما در سنگسابی حرفه ای هستیم

با بیش از 27 سال تجربه، ما ارائه خدمات سنگسابی اختصاصی برای املاک تجاری و مسکونی در سراسر تهران و کرج شما می توانید برای سنگسابی و کفسابی محیط های خانگی و اداری خود با شرکت ایران لند تماس بگیرید.

سنگسابی در تهران

سنگسابی در تهران با بهترین قیمت و ارائه ی خدمات عالی در زمینه ی ساب سنگ و سابزنی را اگر جستجو می کنید به مکان خوبی آمده اید تیم الکترونیک تسلا از بهترین ارائه دهنده های خدمات سنگسابی می باشد شما می توانید با تماس با شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید تا از خدمات سنگسابی ایران لند استفاده کنید سلام، این بینگ است. من می‌توانم به شما در مورد سنگسابی اطلاعاتی ارائه دهم. سنگسابی یکی از روش‌های اصلاح و تراشیدن سنگ‌ها به منظور بهبود شکل، ناهمواری و یا براق کردن سطح آنها است. این فرآیند عموماً برای بهبود کیفیت و براقیت سطوح سنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد12. در این مقاله، به شما مزایا، روش‌ها و نکات مهم سنگسابی را توضیح می‌دهم.

مزایای سنگسابی

سنگسابی دارای مزایای زیادی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنم:
 • بهبود ظاهر و کیفیت سطح سنگ: با انجام سنگسابی، می‌توانید سطح سنگ را از لکه‌ها، جرم‌ها، خش‌ها و آسیب‌هایی که به آن وارد شده است، پاک کنید و آن را صاف و براق کنید. این کار باعث می‌شود که سنگ زیباتر و درخشان‌تر به نظر برسد و ارزش آن را افزایش دهد3.
 • افزایش دوام و مقاومت سنگ: با انجام سنگسابی، می‌توانید سطح سنگ را محکم‌تر و مقاوم‌تر در برابر سایش، ضربه، حرارت و رطوبت کنید. این کار باعث می‌شود که سنگ طول عمر بیشتری داشته باشد و نیاز به تعمیر و تعویض کمتری داشته باشد4.
 • حفظ تمیزی و بهداشت سنگ: با انجام سنگسابی، می‌توانید سطح سنگ را از گرد و غبار، باکتری‌ها، قارچ‌ها و مواد آلرژی‌زا پاک کنید و آن را تمیز و بهداشتی نگه دارید. این کار باعث می‌شود که سنگ سالم‌تر و مطلوب‌تر باشد و از ایجاد بیماری‌ها و عفونت‌ها جلوگیری کند.
سنگسابی در ایران لند

روش‌های سنگسابی

برای انجام سنگسابی، از روش‌ها و تجهیزات مختلفی استفاده می‌شود که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنم:
 • سنگسابی با دستگاه‌های کفسابی: این روش برای سنگسابی سطوح کف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، از دستگاه‌های کفسابی که دارای موتور و لقمه‌های ساب هستند، استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها با حرکت دورانی و فشاری بر روی سطح سنگ، لایه‌های ناخنک و آسیب دیده را از بین می‌برند و سطح سنگ را صاف و براق می‌کنند.
 • سنگسابی با دستگاه‌های سنگ فرز: این روش برای سنگسابی سطوح پله، پایگرد، نما و ستون مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، از دستگاه‌های سنگ فرز که دارای دور متغیر و ضد آب هستند، استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها با حرکت رفت و برگشتی و فشاری بر روی سطح سنگ، لایه‌های ناخنک و آسیب دیده را از بین می‌برند و سطح سنگ را صاف و براق می‌کنند.
 • سنگسابی با دستگاه‌های پولیش: این روش برای صیقل دادن و افزایش براقیت سطح سنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، از دستگاه‌های پولیش که دارای پد‌های نرم و مواد واکس هستند، استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها با حرکت دورانی و فشاری بر روی سطح سنگ، سطح سنگ را صیقلی و شفاف می‌کنند و براقیت آن را افزایش می‌دهند.

نکات مهم سنگسابی

برای انجام سنگسابی، باید به نکات مهمی توجه کرد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنم:
 • انتخاب نوع سنگ: برای انجام سنگسابی، باید نوع سنگ را بر اساس خصوصیات آن مانند جنس، رنگ، سختی، دوام و قیمت انتخاب کرد. هر نوع سنگ دارای ویژگی‌ها و نیازهای مختلفی است که باید در نظر گرفته شود. برای مثال، سنگ‌های مرمر و گرانیت دارای سختی و دوام بالایی هستند و برای سنگسابی نیاز به دستگاه‌ها و لقمه‌های قوی‌تری دارند.
 • انتخاب نوع لقمه ساب: برای انجام سنگسابی، باید نوع لقمه ساب را بر اساس نوع سنگ و مرحله سنگسابی انتخاب کرد. هر نوع لقمه ساب دارای سایز، شکل، جنس و زبری مختلفی است که باید با سنگ هماهنگ باشد. برای مثال، برای سنگسابی سنگ‌های سخت مانند گرانیت، باید از
قبل و بعد سنگسابی

کاربرد های سنگسابی در خانه ها محل های اداری

با پیشرفته شدن صنعت ساختمان سازی، شاهد ساختمان ها و مراکز ادارای، تجاری، مسکونی و پاساژهای پیشرفته هستیم که روزانه افراد زیادی در آن ها تردد و رفت و آمد می کنند. در این ساختمان ها شکل ظاهری و تمیزی آن ها اهمیت زیادی دارد. اگر ساختمانی کف ناهماهنگ و نا زیبا داشته باشد روی مراجعه کنندگان آن تاثیر خوبی نمی گذارد.

عبور و مرور مردم نیز باعث از بین رفتن سنگ میشه

عبور و مرور زیاد مردم سبب شده تا سنگ ها هم به مرور زمان کثیف شوند؛ در این زمان سنگسابی است که به کمک آن ها می آید. سنگسابی هم ظاهر آن ها را تمیز و جذاب می کند؛ طوری که مانند روز اول باشد و همین که سبب می شود تا طول عمر آن ها بیشتر شده و میزان آسیب دیدگی آن ها که ناشی از رفت و آمد زیاد است کاهش پیدا کند. از طرفی سنگسابی برای ترمیم کردن سنگ هایی که قدیمی هستند هم به کار می رود. با توجه به ساختار سنگ و میزان رفت و آمدی که روی آن می شود. برخی از مواقع این امکان وجود دارد که سنگ بشکند یا آسیب ببیند. شما اگر از سنگسابی استفاده کنید؛ هم طول عمر سنگ های خود را بیشتر کرده اید و هم این که آسیب دیدگی آن ها را کاهش می دهید. خدمات سنگسابی

فاکتورهای مهم برای سنگسابی

زمانی که می خواهید سنگ سابی را انجام دهید یک سری نکات طلایی وجود دارد که حتما باید آن ها را در نظر بگیرید. ما قصد داریم در ادامه چند تا از این موارد را به شما بگوییم:

عمق خراشیدگی ها را بررسی کنید

اولین نکته ای که باید پیش از اقدام به سنگ سابی در نظر بگیرید؛ این است که عمق سنگ ها را ارزیابی کنید. سنگ ها زمانی که در کف قرار می گیرند به مرور زمان آسیب می بینند و حفره هایی روی آن ایجاد می شود و خط و خش می گیرند. یک اپراتور با تجربه سنگ سابی پیش از انجام هر گونه کار، ابتدا عمق آن را بررسی می کند. در برخی از سنگ ها عمق می تواند بین یک تا سه میلی متر باشد که حتما باید پیش از شروع کار ترمیم شوند تا اقدام به کار باشد.

ارتفاع لبه ها را بررسی کنید

کار دیگری که باید انجام بدهید این است که اگر کار خودتان را به خوبی پیاده سازی کردید و سنگ سابی را انجام دادید، پس از اتمام کار باید لبه های سنگ را نگاه کنید تا ببینید همه آن ها در یک سطح هستند یا خیر. حتی اگر سنگ ها اختلاف کمی هم با هم دیگر داشته باشند، کار به خوبی انجام نشده و سنگ ظاهر نازیبایی به خودش می گیرد و شفافیت آن کم تر می شود. به خصوص اگر کفسابی برای پاساژها باشد، چون براقیت کف روی زیبایی آن ها تاثیر زیادی خواهد داشت. سنگسابی در تهران

پساب ها را جمع کنید

کار دیگری و نکته بعدی این است که زمانی که سنگسابی صورت می گیرد، یک سری پساب ها ایجاد می شود که باید در کم ترین زمان ممکن جمع آوری شوند؛ چون در غیر این صورت پساب ها روی سنگ خشک شده و باقی می مانند و این کار را سخت می کند. یک اپراتور با تجربه پس از انجام کار، حتما پساب ها را جمع آوری می کند.

کیفیت سنگ سابی

شاید تا به این جا فکر می کردید که کفسابی و سنگ سابی کارهای ساده ای هستند؛ اما عوامل و فاکتورهای گوناگونی که می بینید سبب شده تا این کار تخصصی و پر کار باشد. پس از این که سنگ سابی انجام شد، چطور بفهمیم که کیفیت کار انجام شده بالاست و مشکلی ندارد؟ یک سری فاکتورهایی هستند که در این زمینه وجود داشته و شما باید آن ها را در نظر بگیرید که عبارتند از:
 • کفپوش سنگ ها در همه مراحل هماهنگ و یکسان هستند.
 • سنگ ها به یک اندازه شفاف و درخشان می باشند.
 • فضای خالی بین سنگ ها وجود ندارد.
 • پس از انجام کار، سنگ ها به خوبی تمیز شده اند.

  آشپزخانه ی سنگسابی شده

سنگسابی و کف سابی اصولی

کفسابی و سنگسابی اصولی به نوعی از این کار می گویند شرایط زیر را داشته باشد:
 • همه قسمت های کف اعم از سنگ و یا موزائیک و یا بتون حالت یکدست و براقی به خود بگیرد که برای این کار حتما بایستی از دستگاه های با کیفیت و افراد استادکار در این رشته کاری استفاده نمود.
 • یک کف سابی اصولی و خوب باعث می گردد که برآمدگی های کف از هر نوعی باشند یک دست شده و کاملا صاف و براق شوند.
 • از دیگر امور مرتبط به سنگسابی و کف سابی این مسئله می باشد که گوشه ها و لبه هایی که برجسته مانده چه از سنگ باشند و چه از موزائیک بایستی با دست آنها را هم تراز نمود.
 • برای شستشو و سنگسابی و کف سابی اصولی ضمن اینکه از افراد خبره در این کار استفاده می کنید باید نظارتی داشته باشید که از مواد خوب و استاندارد ویژه کف سابی استفاده شود. چرا کیفیت بد مواد شستشو دهنده ضمن عدم کارایی موجب می گردد کار به خوبی انجام نگردیده و باعث خرابی زود هنگام سطوح گردد.
 • یکی از موارد دیگر سنگسابی و کف سابی اصولی شستشو و تمیزی کامل بعد از انجام کار می باشد‌. بایستی این کار با دقت صورت پذیرد و سطح مورد نظر کاملا پاک گردد. چرا که در صورت عدم کار اصولی و صحیح شستشو و خشک کردن سطوح باعث می گردد جرم و گرد و خاک در روی سطوح باقیمانده و بعد از مدتی دوباره حالت تمیزی و براقی خود را از دست بدهد‌.
تخفیف ویژه ی 20 درصدی کفسابی ایران لند

جدیدترین خدمات سنگ سابی

شما با توجه به سلیقه و بودجه خود برای کف ساختمان خود، کف پوش مناسب را انتخاب می نمایید. پس از این کار باید مراقب باشید و آن ها را به بهترین وجه ممکن نگه دارید. با توجه به نوع کف پوش، شیوه تمیز کردن آن ها منفاوت است و باید دقت لازم را به خرج دهید. چرا که امکان دارد از مواد شوینده نا مناسب استفاده کنید و آسیب جدی به کف پوش وارد شود.  شرکت ما جدیدترین  خدمات سنگسابی را به شما ارائه می دهد‌. قبل از این که خودتان برای تمیز کردن کف ساختمان تصمیم بگیرید و‌ اقدام نمایید، بهتر است آن ها را حارو برقی بکشید و گرد و خاک و کثیفی ها را از بین ببرید. سپس با توجه به نوع کف پوش مواد شوینده مناسب را تهیه نمایید و‌ خودتان برای پاک سازی اقدام نمایید. همچنین می توانید از خدمات شرکت ما بهره لازم‌ را ببرید. در مقاله های قبل درباره کف سابی انواع مختلف کف پوش صحبت کردیم. از کف پوش های سرامیک گرفته تا چوبی را باید بسیار اصولی تمیز کنید. <h2″>شستشوی سنگ برای کف پوش های لمینت به هیچ‌ عنوان از مواد شوینده صابونی استفاده نمی‌کنیم. برای جلوگیری از کدر شدن لمینت آن را زیاد خیس نمی کنیم. بهترین گزینه برای شستشوی لمینت استفاده از ذار محلول آب و‌ سرکه می باشد. شرکت ما جدیدترین خدمات سنگ سابی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد‌. برای شستشوی کاشی و سرامیک نیز تدابیر دیگری اتخاذ می کنیم. ساده‌ترین کفپوش می تواند همین کاشی و سرامیک باشد. شستن با محلول های ملایم البته بعد از جارو زدن و استفاده از بخارشو بهترین روش برای تمیز کردن کاشی و سرامیک است. در مورد کاشی های سفالی باید دقت بیشتری کنید. از محصولاتی استفاده نمایید که درباره این کف پوش توصیه می شود. با این کار کف پوش سفالی آسیب نمی بیند و زیبایی ساختمان شما خدشه دار نمی شود. در کل شرکت ما برای هر‌نوع از کف پوش ها روش جداگانه ای به کار می برد و تمیزی و زیبایی منزل شما را تضمین می کند. سنگسابی ایران لند

خدمات تمیز سازی و سنگ سابی نما

نماهای ساختمان انواع مختلف دارند. ازسنگ‌های قدیمی و طبیعی گرفته تا سنگ‌ های مصنوعی می توانند زیبایی خیره کننده ای به ساختمان ها بدهند‌. این زیبایی امکان دارد به خطر بیفتد. پس از مدتی به خاطر گرد و غبار و یا به دلایل دیگر سنگ‌های نما کثیف می شوند. این جاست که باید برای تمیز و شفاف شدن دوباره سنگ های نما اقدام نمایبد. شرکت ما در زمینه شستشوی سنگ‌ نما نیز فعالیت دارد و شما را در این راه تنها نمی گذارد. جدیدترین خدمات کفسابی و سنگ سابی را می توانید از ما بخواهید. فرقی نمی کند که شما از چه نمایی در ساختمان استفاده کرده اید، ما روش های مناسب شستشوی انواع سنگ‌ نما را به کار می بریم. با روش های متفاوت نما را شستشو می دهیم. شستشو آب و  مواد شوینده را با تدابیر درست و خاص انجام می دهیم. برای تمیز کردن سنگ ها به هیچ‌ وجه نباید از برس های تیز و سیمی استفاده شود. این برس ها آسیب جدی به سنگ ها می زنند. همچنین فشار زیاد آب نیز به مرور زمان سنگ را خراب می کنند. مطمئن باشید که ما تمام نکات را دذ نظر می گیریم و بهترین خدمات را ارائه می دهیم. کفسابی ایران لند بهترین خدمات را با استفاده از تخصصی ترین دستگاه ها و با قیمت مناسب ارائه می دهد. زیبایی هر ساختمان علاوه بر نوع سنگ نما و تزیینات داخلی مثل کف پوش به تمیزی نیز بستگی دارد. برای دوام بیشتر کف پوش و سنگ‌های نما باید سعی کنید آن ها را تمیز نگه دارید. کف سابی ایران لند در تمام زمینه ها می تواند به شما کمک کند. برای مشاوره می توانید با این سایت ارتباط برقرار کنید و از خدمات آن ها بهترین بهره را ببرید. این شرکت جدیدترین خدمات سنگ سابی را در اختیار شما قرار می دهد.

سخن پایانی در این مقاله درباره جدیترین سنگسابی توضیح دادیم. سایت کف سابی ایران لند به عنوان یک منبع مطمئن می تواند همراه و همگام شما باشد. خدمات ارائه شده توسط ما باعث می شود زیبایی منزل شما حفظ شود. هر کدام از انواع سنگ ها و کف پوش ها باید به شیوه های متفاوت تمیز و شسته شوند‌. رعایت این نکته های گفته شده، عمر نما و کف پوش منزل شما را چندین برابر می سازد. تا به این جا متوجه شدیم که سنگسابی تا چه اندازه اهمیت دارد و دارای ریزه کاری می باشد؛ از این رو خدمات آن باید توسط یک مجموعه ای با تجربه و متخصص انجام شود. کفسابی ایران لند با سال ها سابقه به شما تخصصی ترین خدمات در حوزه کفسابی، سنگسابی و نماشویی را ارائه می دهد. شما می توانید با بهره گیری از خدمات این مجموعه طول عمر سنگ افزایش داده و عیوب آن را برطرف کنید.
پیمایش به بالا