از بین بردن پستی بلندی های سطح سنگ با کفسابی

از بین بردن پستی بلندی های سطح سنگ با کفسابی

کثیفی، شن، ماسه، ضربه باعث ناهموار شدن کف می شود و هنگامی که نور به سنگ ناهموار برخورد می کند، پراکنده می شود و از بین می رود. اما اگر سنگ یکنواخت باشد، نور از سطح منعکس می‌شود و باعث درخشش آن می‌شود. با کاز بین بردن پستی بلندی های سطح سنگ با کفسابی به راحتی می توان حتی خراش های میکروسکوپی سطح را از بین برد و درخشش کف را افزایش داد. بنابراین، با کفسابی و سنگ سابی، یک کف سنگی کسل کننده را ، براحتی می توان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان به سطحی زیبا و درخشان تبدیل کرد.  در ادامه به شرح بیشتر این موضوع پرداخته می شود.

 

کفسابی و سنگ سابی چیست و کفساب چه کسی است؟

سنگ زنی و کفسابی عملیاتی است که با دستگاه کفسابی انجام می شود و هر گونه خط و خش و لکه و کثیفی  باقی مانده روی کف را از بین می برد و سطح زیر آن را صاف و صیقلی می کند. با کمک این دستگاه  حتی نواحی کوچک و صعب العبور را می توان کفسابی کرد. کفسابی سنگ راه پله، کفسابی کف انواع ساختمان های مسکونی، تجاری، خیابان ها  با این دستگاه کاربردی انجام می شود.

افرادی که عملیات کفسابی را به انجام می رسانند، کفساب گفته می شود. کف های صیقلی در حال حاضر بسیار محبوب هستند و با توجه به افزایش قیمت ها در سال های اخیر طرفداران بسیاری یافته اند. ما تیمی از متخصصان ماهر و با تجربه هستیم که در حال حاضر خدمات کفسابی در تهران و کرج، کفسابی در مازندان و کفسابی در قم را انجام می دهیم. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد جزئیات کفسابی محل مورد نظر صحبت کنیم.

مطالب بیشتر :   کفسابی و سنگسابی لابی

کفسابی و از بین بردن پستی بلندی های سطح کف سنگ

کاربرد کفسابی و سنگزنی

با کفسابی و سنگزنی می توان سنگ های قدیمی و کسل کننده را به زندگی بازگرداند. سنگ زنی یا کفسابی فرآیندی است که با کمک دستگاه کفسابی، چسب ، لک، تیرگی و خط و خش را از بین برد و سطح را صاف، بدون لکه و رسوب کرده و درخشندگی خاصی به سطح انواع کفپوش می بخشد. از کفسابی برای از بین بردن پستی بلندی های سطح کف سنگ، بتن، چوب استفاده می شود.چگونگی انجام کفسابی موزاییک؟

علاوه بر درخشان سازی کفپوش یکی از کاربردهای کفسابی و سنگزنی جمع آوری تکه های چسب باقی مانده روی بتن است. زیرا انواع خاصی از کف‌پوش‌ها، مانند کاشی‌های سنگی و موکت‌های چسبانده شده، به مقدار زیادی چسب نیاز دارند تا در جای خود باقی بمانند. هنگامی که آنها برداشته می شوند، مقدار زیادی از چسب باقی می ماند و سطح کف را ناهموار می کند. این تکه های چسبنده باید حذف شوند تا کف جدید شما با موفقیت نصب شود. اگر روی سطح بتنی زیر کف شما چسب باقی مانده باشد، نصاب ممکن است در نصب صحیح کاشی ها یا موکت های جدید با مشکل مواجه شود. لذا با کفسابی براحتی می توان این چسب های را جمع آوری و سطح صاف تحویل گرفت.

از بین بردن پستی بلندی های سطح سنگ

دستگاه کفسابی و سنگزنی

دستگاه کفسابی و سنگزنی یک روش کارآمد و بدون گرد و غبار برای آماده سازی سطوح سخت است. این دستگاه ها که برقی هستند بسته به کاربرد و حجم کار در اندازه مختلفی عرضه می شوند. دستگاه های سنگ زنی دارای ابزارهای الماسی هستند  و با دیسک های چرخان افقی در کارهای متعددی استفاده می شوند. این دستگاه ها با توجه به این که بجای ضربه برای حذف مواد از چرخش استفاده می کنند در نتیجه سطوح را صاف و صیقلی می کنند.هزینه کفسابی پارکینگ.

 

خدمات پرداخت سنگ و کفسابی سطوح

پرداخت سنگ که به عنوان بازسازی سنگ نیز شناخته می شود، شامل کفسابی، سنگ زنی و پرداخت با استفاده از انواع ابزارها، لوازم و تکنیک ها برای صاف کردن سطوح مختلف است. کفسابی یا سنگ زنی یک فرآیند چند مرحله ای در پروژه های ساخت و ساز است که برای بازسازی انواع سطوح قابل استفاده است. خدمات پرداخت سنگ و کفسابی سطوح توسط مجموعه ما انجام می شود. مجموعه کفسابی ایران لند با کادری مجرب آماده ارائه خدمات کفسابی ارزان و به صرفه است. برای آشنایی بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

مطالب بیشتر :   کفسابی در صادقیه تهران

 

 

از بین بردن پستی بلندی های سنگ با کفسابی

هزینه  کفسابی

تعرفه کفسابی برای هر کاری منحصر به فرد است زیرا هیچ سطحی یکسان نیست. متراژ، نوع و جنس کف از مهمترین عامل های تاثیر گذار بر حق الزحمه کفسابی می باشند. علاوه بر همه این ها سختی کار و میزان و تعداد لبه ها، میزان خوردگی و گوشه های کار و سرعتی که ما می توانیم کف های شما را آماده کنیم، بر قیمت کفسابی تاثیر دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه کفسابی لازم است که با ما تماس بگیرید. مشاوره با یکی از اعضای تیم واقعا به شما کمک می کند تا یک پیشنهاد حرفه ای و منطقی برای کار یا طراحی خود داشته باشید. بنابراین برای صحبت و مشاوره دوستانه با یکی از اعضای تیم تماس بگیرید یا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید.

کفسابی سنگ با دستگاه کفسابی

 جمع بندی

استقبال از فرآیند کفسابی در انبارها و فروشگاه های خردفروشی گرفته تا هتل ها، رستوران ها، ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی به دلیل هزینه های پایین در سال های اخیر افزایش یافته است. کفسابی یک روش منعطف و مقرون به صرفه است که برای از بین بردن پستی بلندی های سطح سنگ استفاده می شود.  تیم سنگ زنی و کف سابی ایران لند طیف گسترده ای از دستگاه های کفسابی، از دستگاه سنگ سابی زاویه دار گرفته تا چرخ های تک دیسکی را در اختیار دارد تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم هر پروژه‌ای را انجام دهیم.اگر قصد از بین بردن پستی بلندی های سطح سنگ با کفسابی را دارید همین الان با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا