بهتری خدمات کفسابی و سنگسابی

نظافت سنگ- تمیز کردن سنگ کف

 

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که سنگ های کف خانه یا فروشگاه خود را می شویید و حتی شوینده های مختلف را امتحان می کنید اما تغییری در درخشش و تمیزی سنگ ایجاد نمی شود و سنگ حالت کدر و رنگ و رو رفته پیدا می کند. در این مواقع برای نظافت سنگ رنگ و رو رفته باید چه کنیم؟ برای تمیز کردن سنگ کف چه راهکاری در نظر بگیریم که درخشش و زیبایی آن بیفزاید؟ در پاسخ به این سوالات، بهترین و به صرفه ترین گزینه کفسابی یا سنگزنی سنگ است. در ادامه بیشتر در این زمینه شرح داده می شود.

 

دستگاه کفسابی

کفسابی یا سنگ زنی کف چیست؟

کفسابی یا سنگ زنی یک روش  بازسازی سنگ های قدیمی، کهنه و مات شده است که از یک دستگاه ساینده سنگ ساخته شده است. دستگاه کفسابی برای صاف و درخشش سازی از الماس صنعتی بر روی سطوح سنگ برای ایجاد سطح صاف استفاده می کند. به طور کلی کفسابی لایه برداری، ترمیم، جرم گیری و همتراز کردن و نظافت سنگ است که به وسیله دستگاه سنگ ساب انجام می شود. نحوه کار دستگاه به این صورت است که برای سابیدن سنگ یک لایه نازک از روی سنگ برداشته می شود و طی فرآیندی سنگ های مات و آسیب دیده مانند روز اول و چه بسا بهتر از روز اول می شوند.

خرید دستگاه کفسابی

ماندگاری کفسابی سنگ

حتما  می پرسید که آیا کفسابی سنگ ماندگار است ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که کفسابی سنگ یکی از بهترین و بادوام ترین راه کارهای تمیز کردن سنگ کف است. این روش در برابر لکه های آب و روغن مقاوم بوده و باعث می شود که عمر طولانی تری نسبت به سایر کفپوش های قدیمی داشته باشند. اگر می خواهید کف مانند روز اول درخشان و براق شود از روش کفسابی سنگ استفاده کنید. در این روش سطوح ناهموار و آسیب دیده به یک سطح صاف و صیقلی تبدیل شده و گزینه پایدارتری نسبت به سایر روش های زیباسازی کف است.کفسابی موزاییک چیست؟

مطالب بیشتر :   کفسابی در رامسر

 

 

 

چه زمانی برای تمیز کردن کف سنگ به کفساب مراجعه کنیم؟

به افرادی که خدمات کفسابی سنگ را انجام می دهند کف ساب می گویند. زمان مراجعه به افراد یا شرکت های ارائه دهنده خدمات کفسابی به شرح زیر است:

  • زمانی که کف ساختمان دارای پستی و بلندی باشد و سنگ یا سرامیک در یک سطح نباشد برای هموار کردن این پستی و بلندی ها می توان از کفساب کمک گرفت.
  • زمانی که با نصب انواع سنگ؛ ملات، سیمان، چسب و گچ و یا هر نوع ماده خارجی دیگری بر روی سطح قرار گیرد از خدمات کف سابی استفاده می شود.
  • برای بازسازی سنگ های قدیمی و کدر شده می توان از خدمات سنگ زنی استفاده کرد.
  • زمانی که مدت زیادی از نصب کفپوش گذشته و به مرور زمان دچار تغییر رنگ شده می توان به کفساب مراجعه کرد.
  • همچنین جهت زیرسازی و ترمیم خرابی های گذشته از خدمات کفسابی استفاده می شود.
  • زمانی که نور از کف به دلیل نواقص به وجود آماده در کف به طور مناسب ساطح نمی شود از این نوع خدمات استفاده می کنند.

 

 

 

هزینه کفسابی سنگ کف

هزینه کفسابی کف به صورت متر مربع محاسبه می شود و نوع و جنس سنگ، میزان کثیفی و سختی سنگ، متراز کف، پستی و بلندی های سنگ، میزان براق و صیقلی شدن سنگ  و مدت زمان انجام آن بر قیمت کفسابی سنگ کف تاثیرگذار است.  مجموعه کفسابی و سنگسابی ایران لند با کادری مجرب در سریع ترین زمان ممکن عملیات کفسابی سنگ را انجام می دهد. برای این منظور در تماس تلفنی اطلاعات اولیه سنگ و محل پروژه از شما دریافت شده و کارشناسان وضعیت سطح را بررسی کرده و نوع کفسابی را با توجه به جنس و نوع سنگ و همچنین میزان نظافت سنگ اطلاع می دهند. اگر قصد تمیز کردن سنگ کف دارید همین الان با شماره های که در سایت ثبت شده است تماس بگیرید. هزینه کفسابی پارکینگ چقدره؟

مطالب بیشتر :   کفسابی هتل با بهترین قیمت

دستگاه کفسابی

مراحل تمیز کردن سنگ کف با کفسابی

مراحل تمیز کردن سنگ کف با سنگزنی با برداشته شدن پستی و بلندی های سنگ آغاز  شده و  پس از آن جهت پر کردن درزهای سنگ ها یا درزگیری از بتونه استفاده می شود.

در این مراحل سعی بر این است که هیچ خط صاف روی سنگ باقی نماند. پس از این مراحل پرداخت کف انجام می شود تا سطح سنگ کاملا درخشان و صیقلی شود. هر چند انجام چنین کاری به نظر ساده می رسد اما به دقت و تخصص نیاز دارد زیرا با انتخاب یک لقمه اشتباه و نابجا از دستگاه کفسابی خسارت جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت. زیرا ممکن است که باعث ایجاد خسارت به سطح کار شود. سنگزنی ساختمان کار حساسی است بنابراین در انتخاب شرکت های ارائه دهنده خدمات کفسابی و سنگ زنی حتما دقت کنید.

 

آماده سازی نظافت سنگ با کفسابی

اکنون که با کفسابی و مراحل آن آشنا شدیم باید ببینیم که برای آماده سازی نظافت سنگ با کفسابی باید چه کنیم؟ برای این منظور ابتدا باید با مجرب ترین شرکت ارائه دهنده خدمات سنگ سابی یعنی خدمات سنگزنی ایرن لند تماس و مشاوره بگیرید و پس از این که طرفین به رضایت رسیدید زمان کفسابی را مشخص کنید. برای آماده سازی نظافت سنگ با سنگزنی تمامی لوازم و اشیا را از کف جمع کرده و به بیرون ببرید. شن و ماسه و خاک را جارو کنید و سطح را تمیز کنید. در این مرحله مکان مورد نظر برای کفسابی آماده است.

بهترین دسگاه کفسابی

جمع بندی

کفسابی یا سنگزنی کف یک راه ایده آل برای بازسازی سنگ های رنگ و رو رفته و نظافت سنگ محسوب می شود. در این روش تمام پستی و بلندی های کف برداشته و سطح صاف و صیقلی تحویل داده می شود به طوری که با روشنایی مناسب کف برق می زند. بنابراین بهترین روش تمیز کردن سنگ کف کفسابی است و حتما باید توسط تکنسین های متخصص انجام شود. مجموعه ایران لند با سابقه چندساله انواع خدمات کفسابی و سنگ زنی در محل را انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مجموعه تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا