کفسابی و سنگسابی سنگ سرامیک

کفسابی سرامیک:همه چیز راجع به ساب سرامیک

اگر قصد زیباسازی یک کف سرامیکی را دارید کفسابی و سنگسابی سرامیک بهترین گزینه است.کفسابی یک راه بسیار مقرون به صرفه برای دادن زندگی جدید به کف سرامیکی است.  با انجام این فرآیند نتایج و ظاهر کف سرامیکی  تازه جلا داده شده خود را دوست خواهید داشت. این سرویس برای فروشگاه‌های خرده‌فروشی، انبارها، مدارس و ساختمان‌های اداری مناسب است. هر تأسیساتی یک کاندید بالقوه عالی برای کفسابی و سنگسابی سرامیک است، مناسب است. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با کفسابی و سنگسابی سرامیک در اختیار شما قرار دهیم تا این آگاهی را کسب کنید که چطور می توانید سطح سرامیک قدیمی و کدر شده خود را درخشان کنید.

کفسابی سرامیک چیست؟

بر خلاف سنگ زنی سنتی، کفسابی سرامیک شامل سنگ زنی سطح سرامیک به کمک الماس است . این دستگاه دارای تراشه های ریزی است که مواد را از سطح جدا می کند. با توجه به اینکه سطح سرامیک سخت و شکننده است، بنابراین این فرآیند نیاز به ابزار و روش های تخصصی دارد.با کفسابی سنگ و سرامیک سطح کف تمیز، صاف ، براق و جذاب می شود.  می توانید انجام این کار را به ما بسپارید. مجموعه کفسابی و سنگزنی ایران لند عیوب موجود در کف، نما و راه پله و دیوار را از بین برده و با ترازکردن آنها برای از بین بردن هر گونه نقص کمک می کند. اگر می خواهید عیوب سنگ و سرامیک را از بین ببرید با ما تماس بگیرید.

کفسابی سنگ سرامیک

چرا کفسابی سرامیک انجام می دهند؟

سنگ زنی سرامیکی یک فرآیند ضروری برای دستیابی به سطح صاف و صیقلی سرامیک است. کفسابی سرامیک یک روش جایگزین برای کفپوش محسوب می شود. زیرا کفسابی سرامیک یک ماده پوشش سطحی نیست، بلکه محصولی است که از پردازش کف سنگی یا سرامیکی به دست می آید. شاید اکثر افراد فکر می کنند که کفسابی سرامیک فقط برای سرامیک های قدیمی و رنگ و رو رفته انجام می شود هر چند ممکن است سنگسابی را با این روش بشناسند اما اغلب سنگسابی سرامیک برای ساختمان های نوساز انجام می شود. زیرا ممکن است در طی فرآیند سرامیک کاری سطح مورد نظر هم تراز نباشد. لذا برای این که کارفرما سطح همتراز به مشتری تحویل دهد از یک کفساب کمک می گیرد.کفسابی در تهران و سابزنی سنگ و سرامیک درخشش خود را برای مدت طولانی حفظ می کند. بنابراین بعد از پرداخت نیازی به استفاده از مواد شیمیایی پولیش نیست.

ویژگی های سنگ سرامیک:

  • مقاومت در برابر فشار: مواد باید توانایی تحمل فشارهای مختلف را داشته باشند تا در مکان‌های پرتردد مانند راهروها و فضاهای عمومی کفسابی شوند.
  • مقاومت در برابر رطوبت: سنگ‌ها و سرامیک‌ها باید به خوبی مقاومت کنند و در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم باشند تا از خرابی و زنگ‌زدگی جلوگیری کنند.
  • دوام بالا: انتخاب مواد با دوامی بالا از دوام کفسابی اطمینان می‌دهد و نیاز به تعمیر و تعویض کمتری خواهید داشت.
  • رنگ و طرح: انتخاب سنگ‌ها و سرامیک‌ها با رنگ و طرح متناسب با محیط و سبک دکوراسیون فضا مهم است تا زیبایی کفسابی به حداکثر برسد.
  • کیفیت سطح: مواد باید دارای سطحی صاف و بدون عیوب باشند تا نصب و نگهداری آسان‌تری داشته باشند.
  • مقاومت در برابر سایش: مواد باید در برابر سایش و سرشیش بودن مقاومت داشته باشند تا از کمترین خرابی ناشی از استفاده روزمره جلوگیری شود

کفسابی سرامیک چگونه انجام می شود؟

کفسابی سرامیک به کمک ماشین های کفسابی انجام می شود. در این روش سطوح با استفاده از دستگاه سنگ سابی صیقل داده می شود لذا مانند سایر مواد پوشش دهنده پوسته و بلند نمی شود  و  درخشش خود را برای مدت طولانی حفظ می کند. به طور کلیکفسابی سرامیک یکی از روش های بسیار رایج کفسابی است که بخصوص برای ساختمان های تازه تاسیس و یا ساختمان های دارای سرامیک قدیمی کاربردی است.  در کفسابی سرامیکی می توان با پرداخت خیلی نرم خوردگی و کثیفی و لکه را از بین برد. برای نوسازی کف خانه خود به جای تعویض کفپوش از نوسازی سرامیک به وسیله کفسابی استفاده کنید. برای انجام این عملیات سعی شود اگر در مرکز کشور هستید از بهترین کفسابی در تهران مشاوره گرفته و پس از توافق اقدام به کفسابی کنید.یکی از بهترین خدماتی که مجموعه کفسابی ایران لند اریه میکند کفسابی موزاییک است

کفسابی سنگ سرامیک

کفسابی سرامیک در کدام مناطق قابل اجراست؟

کفسابی سرامیک در اغلب ساختمان ها اعم از  تجاری، مجتمع های صنعتی و یا آزمایشگاه ها و انبار و پارکینگ ها قابل انجام است. ‌عملیات کفسابی در ساختمان های مسکونی اعم از ویلایی و آپارتمانی قابل انجام است.  ما از طیف وسیعی از دستگاه های کفسابی برای آماده سازی سطح در پروژه های مختلف استفاده می کنیم. ترمیم عیوب در کفپوش های سنگی، سرامیکی، چوبی، بتنی تخصص ماست. مجموعه کفسابی و سنگزنی ایران لند عیوب موجود در کف، نما و راه پله و دیوار را از بین برده و با ترازکردن آنها برای از بین بردن هر گونه نقص کمک می کند. اگر می خواهید عیوب سرامیک خود را از بین ببرید با ما تماس بگیرید.

ماندگاری کفسابی سرامیک

بعضی از افراد کفسابی سرامیک را با خدمات پرداخت و پولیش سرامیک اشتباه می گیرند. پولیش یک قسمت از خدمات کفسابی محسوب می شود.  کفسابی سرامیک عموما بعد از چند سال از نصب سرامیک انجام می شود و یا وقتی که سرامیک دارای ناهمواری باشد این کار انجام می شود اما خدمات پرداخت و پولیش را می توان هر چند ماه انجام داد.در بین خدماتی که کفسابی ایران لند انجام میدهد کفسابی پارکینگ ماندگاری بیشتری نصبت به دیگر سنگ ها دارد.

کفسابی سرامیک یکی از بهترین و بادوام ترین راه کارهای تمیز کردن سرامیک است. این روش در برابر لکه های آب و روغن مقاوم بوده و باعث می شود که عمر طولانی تری نسبت به سایر کفپوش های قدیمی داشته باشند. اگر می خواهید کف مانند روز اول درخشان و براق شود از روش کفسابی استفاده کنید. در این روش سطوح ناهموار و آسیب دیده به یک سطح صاف و صیقلی تبدیل شده و گزینه پایدارتری نسبت به سایر روش های زیباسازی کف است.

سنگسابی سرامیک

قیمت کفسابی سرامیک

هزینه کفسابی سرامیک برای هر کاری منحصر به فرد است زیرا هیچ سطحی یکسان نیست. متراژ از مهمترین عامل های تاثیر گذار بر حق الزحمه کفسابی می باشند. علاوه بر همه این ها سختی کار و میزان و تعداد لبه ها، میزان خوردگی و گوشه های کار و سرعتی که ما می توانیم کف های شما را آماده کنیم، بر قیمت کفسابی تاثیر دارد. برای اطلاع دقیق از تعرفه کفسابی سرامیک با ما تماس بگیرید. مشاوره با یکی از اعضای تیم واقعا به شما کمک می کند تا یک پیشنهاد حرفه ای و منطقی برای کار یا طراحی خود داشته باشید. بنابراین برای صحبت و مشاوره با ما تماس بگیرید یا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید.

جمع بندی

در طول بسیاری از فرآیندهای پردازش با استفاده از روش‌های مختلف، ممکن است عیوب مختلفی روی سطح محصولات مانند خراش، ساییدگی ایجاد شود که به کمک دستگاه سنگسابی قابل حل خواهد بود. سنگ زنی برای ایجاد افزایش کیفیت سطح سرامیک و  برای از بین بردن زبری سطح انجام می شود. در طی فرآیند کفسابی سرامیک تمام عیوب فوق برطرف خواهد شد. هنگامی که ما خدمات ماشینکاری کفساب سرامیک را انتخاب می کنید، به موقع بودن، دقت، مقرون به صرفه بودن و کنترل کیفیت را تضمین می کنید. مجموعه ما با سابقه درخشان آماده خدمت رسانی به شما سروران گرامی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا