بهترین کفسابی دهبید

خدمات کفسابی سنگ دهبید

کفسابی دهبید : سنگ یکی از رایج ترین مصالحی است که در ساخت و سازهای داخلی و خارجی استفاده می شود. اگر سنگ کف ساختمان با محیط اطراف آن هماهنگ باشد، فضایی چشم نواز و زیبا در ساختمان شما ایجاد خواهد کرد.

سنگ دهبید چیست و چگونه تمیز می شود ؟

سنگ دهبید یکی از زیباترین سنگ هایی است که در نمای داخلی ساختمان به کار رفته است. سنگ مرمریت دهبید دارای زمینه ای روشن و سطحی صیقلی و براق است که باعث می شود نور از سطح آن و درخشندگی محیط بیشتر شود. سنگ مرمر دهبید بیشتر در فضاهایی مانند لابی هتل ها و ساختمان های مجلل به عنوان کف پوش و یا در طراحی دیوارهای ساختمان استفاده می شود. سنگ مرمریت دهبید یکی از بهترین و شیک ترین سنگ های مرمریت است که در طراحی دکوراسیون داخلی مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.

سنگسابی و کفسابی سنگ دهبید باید طبق اصول و مرحله به مرحله باید انجام شود . اگر طبق اصول انجام نشود پس از مدت کوتاهی سنگ کف بعد از رفت و آمد ها دوباره به حالت مات و کدر شده و زود کثیف میشود ولی اگر کفسابی به صورت گام به گام صورت بگیرد و در مرحله آخر ساب ایتالیایی انجام شود سنگ به مدت زمان 2 الی 5 سال دیگر آسیب نمی بیند و نظافت سنگ خیلی راحت تر انجام میشود

مطالب بیشتر :   چگونه لکه ی اسید را از روی سنگ پاک کنم

سنگ خدمات کفسابی دهبید

ویژگی های سنگ مرمر دهبید

سطح شفاف و براق

استحکام و مقاومت بسیار بالا در مقایسه با سایر سنگ های مرمریت

تراکم بالا و چگالی مولکولی بالایی دارد که باعث می شود جذب آن در این سنگ ها بسیار کم و صفر باشد.

رنگ های مدرن و خاص

مطالب پیشنهادی:کفسابی در تهران

 

کاربرد سنگ مرمر دهبید در ساختمان ها

  • کفپوش فضاهای داخلی مانند ساختمان های لوکس، لابی هتل ها و راهروها
  • از نوع ضخیم این سنگ برای سنگفرش پله ها استفاده کنید
  • طراحی دیوارهای داخلی ساختمان
  • مجسمه سازی

کفسابی دهبید

باید دانست که کفسابی دهبید یک فرایند ساده نیست و از پیچیدگی های خاصی برخوردار است. تنها کسی می تواند برای کفسابی دهبید اقدام کنده در این زمینه آموزش و مهارت خاصی را گذارنده باشد. در اینجا می خواهیم به توضیح کفسابی دهبید بپردازیم.

مراحل انجام کفسابی دهبید

برای کفسابی دهبید مراحلی وجود دارد که در ادامه به توضیح این مراحل خواهیم پرداخت.

مرحله اول کفسابی دهبید

در مرحله اول که قرار است کفسابی انجام شود بایستی هر چیزی که مانع هست مانند مبل، میز و…. را برداشت  تا به راحتی عمل کفسابی انجام گیرد.

مرحله دوم ساب زنی کردن دهبید

در مرحله دوم کفساب سطوح کف را با استفاده از لقمه ها و سمباده ها ساب زنی می کند. کفساب این کار را می کند تا بدین گونه مطمعن شود که سطح کف صاف می باشد و دچار ناهمواری نیست. یک نفر پشت دستگاه می نشیند و تمامی کثیف های به جا مانده از کفسابی را جمع آوری و تمیز می کند.

مطالب بیشتر :   کفسابی در لواسان تهران

خدمات کفسابی سنگسابی دهبید

مرحله سوم سنگسابی کردن دهبید

در این مرحله از کفسابی، شخص کفساب از ترکیب نانو برای درخشندگی و براقی سطوح کف استفاده می کند. این کار در زیر دستگاه های کفسابی ایتالیایی صورت می گیرد.

مرحله چهارم سنگ زنی

در این مرحله که مرحله آخر هست بعد از صیقلی دادن سنگ، محل مورد نظر را تمیز و به صورت اول به شما تحویل خواهیم داد. اگر دوست دارید که ظاهر کف ساختمان خود را تغییر دهید و زیبایی اولیه آن را به آن بازگردانید می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با همکاران مجرب ما در ارتباط باشید. مطمئنا از پیشنهاد کارتان به متخصصان ما پشیمان نخواهید شد.

مطالب پیشنهادی:کفسابی در تهران 

انجام کفسابی دهبید توسط متخصصان حرفه ای ما

در شرکت ما، افراد متخصص و با تجربه در زمینه کفسازی دهبید وجود دارد که در این زمینه سابقه زیادی دارند. اگر از کفسابی دهبید خوشتان آمده است و به دنبال شخص کفساب ماهر و با تجربه هستید می توانید به کفساب های ماهر ما اعتماد کنید. متخصصان ما می توانند بهترین کار را برای شما ارائه بدهند. کافی است فقط شما درخواست داشته باشید و وقتی را مشخص کنید تا متخصصان ما برای کفسابی به مکان مورد نظر بیایند و کارشان را به نحو احسن انجام دهند.

کفسابی دهبید

سخن پایانی:

همانطور که در بالا در مورد کفسابی دهبید گفتیم، کفسابی دهبید یکی از روش های جدید است که برای زیبایی و بازسازی کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما هم خواهان زیبایی ظاهری کف ساختمان خود هستید و دوست دارید کف خانه تان به همان زیبایی قبلی برگردد می توانید برای کفسابی دهبید توسط متخصصان این کار اقدام نمایید. اگر نیاز به مشورت یا کفساب ماهر هستید از همین جا می توانید از طریق آنلاین برای سفارش اقدام نمایید.

[yasr_overall_rating]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا