کفسابی در قرچک

کفسابی در قرچک تهران

کفسابی در قرچک

کفسابی در قرچک موضوعی است که ما می خواهیم در این جا به عرض شما برسانیم به طور کلی کفسابی به معنای ساییدن سنگ می باشد.کفسابی فرایندی است که در آن یک لایه نازک از کف ساختمان ساییده می شود که با لقمه های مختلف میزان ساییدن سنگ را تعیین می کنیم .در نمام استان های ایران مانند کفسابی در تهران اگر می خواهید کفسابی کنید حتما بندانید که کفسابی توسط شخصی که به آن ساب زن گفته می شود انجام می گیرد که طی این عمیلات حدود 5 میلی متر از این سنگ برداشته می شود که باعث می شود کف ساختمان و… مثل روز اول برق بزند.

نکات مهم برای اهدای کفسابی

کفسابی خوب و عالی باید توسط یک سنگساب با تجربه و متخصص انجام شود که بداند چطور ، چه مقدار باید سنگ را بسابد در ضمن سنگ ساب اگر حرفه ای نباشد سطح را نمی تواند به آن اندازه که باید صاف کند و ناهمواری بر روی سنگ ایحاد می شود که مصلما این چیزی نیست که کارفرما از آن راضی باشد از این رو حتما باید توسط یک سنگساب و کفساب حرفه ای کار کفسابی انجام شود

احتیاط برای کفسابی آیینه ای

کفسابی خوب چه ویژگی دارد:

کفسابی خوب باید کاملا دقیق و با کیفیت با کمترین ساییدن سنگ انجام شود چرا که سنگ سابی که سنگ را زیاد ساب میزند باعث از بین رفتن سنگ شده و دیگر قابل ساب زنی نمی باشد از این رو باید ساب زن حرفه ای باشد حال فرقی نمیکند در استان بزرگی مثل تهران  انجام شود یا در شهری مثل قرچک و یا در روستاهای مختلف در هر حالت انتخاب کفساب حرفه ای خیلی مهم هست که من به شما کفسابی ایران لند را پیشنهاد می کنم.

فاکتورهای مهم برای کفسابی

زمانی که می خواهید سنگ سابی را انجام دهید یک سری نکات طلایی وجود دارد که حتما باید آن ها را در نظر بگیرید. ما قصد داریم در ادامه چند تا از این موارد را به شما بگوییم:

عمق خراشیدگی ها را بررسی کنید

اولین نکته ای که باید پیش از اقدام به سنگ سابی در نظر بگیرید؛ این است که عمق سنگ ها را ارزیابی کنید. سنگ ها زمانی که در کف قرار می گیرند به مرور زمان آسیب می بینند و حفره هایی روی آن ایجاد می شود و خط و خش می گیرند. یک اپراتور با تجربه سنگ سابی پیش از انجام هر گونه کار، ابتدا عمق آن را بررسی می کند. در برخی از سنگ ها عمق می تواند بین یک تا سه میلی متر باشد که حتما باید پیش از شروع کار ترمیم شوند تا اقدام به کار باشد.

ارتفاع لبه ها را بررسی کنید

کار دیگری که باید انجام بدهید این است که اگر کار خودتان را به خوبی پیاده سازی کردید و سنگ سابی را انجام دادید، پس از اتمام کار باید لبه های سنگ را نگاه کنید تا ببینید همه آن ها در یک سطح هستند یا خیر.

حتی اگر سنگ ها اختلاف کمی هم با هم دیگر داشته باشند، کار به خوبی انجام نشده و سنگ ظاهر نازیبایی به خودش می گیرد و شفافیت آن کم تر می شود. به خصوص اگر کفسابی برای پاساژها باشد، چون براقیت کف روی زیبایی آن ها تاثیر زیادی خواهد داشت.

پساب ها را جمع کنید

کار دیگری و نکته بعدی این است که زمانی که کفسابی صورت می گیرد، یک سری پساب ها ایجاد می شود که باید در کم ترین زمان ممکن جمع آوری شوند؛ چون در غیر این صورت پساب ها روی سنگ خشک شده و باقی می مانند و این کار را سخت می کند. یک اپراتور با تجربه پس از انجام کار، حتما پساب ها را جمع آوری می کند.

خدمات کفسابی و سنگسابی ایران لند

مزایای کفسابی در قرچک:

مزایای کفسابی شامل یکپارچه شدن سطوح ، شفافیت سنگ ، تمیزی سنگ ، زیبایی بیشتر سنگ ، ترمیم آسیب دیدگی های سنگ و … می باشند که در ادامه هر یک را برسی می کنیم

1.افزایش عمر مفید سنگ

یکی از عوامل زود خراب شدن سنگ های مختلف ، وجود درزها و شکاف های گوناگون روی آنهاست. درزها و شکاف ها سبب جذب بیشتر آب به داخل سنگ و خرابی بیشتر آنها می شود. کفسابی سبب پر شدن این درزها و حفره ها می شود و در افزایش طول عمر سنگ تأثیر می گذارد.

2.از بین رفتن پستی و بلندی های سطح ، از مزایای کفسابی

به شرطی که کفسابی به خوبی انجام شود ، ناهمواری ها میان انواع سطوح از بین می رود. در صورتی که چشمان خود را ببندید و به سطوح دست بکشید ، نمی توانید مرز میان سنگ ها را شناسایی کنید. این یعنی کفسابی به خوبی انجام شده است و سطح تراز گردیده است. بدین منظور باید یک مرکز کفسابی حرفه ای را انتخاب کنید. ابتدا بهترین کفسابی در قرچک و یا سایر نواحی موردنظر خود را پیدا کنید و سپس انجام عملیات کفسابی خود را به آن واگذار نمایید.

3.براق شدن سنگ ها

یکی دیگر از مزایای کفسابی، براق شدن و شفاف شدن سنگ ها می باشد. این تصور که با شستشوی ساده سنگ بتوانید موجب شفافیت و براقیت آنها شوید ، نادرست است. براق شدن و شفاف شدن سنگ ها نیازمند صیقل دادن با تجهیزات خاصی است. علاوه بر این موارد ، شخص کفساب باید از تخصص در این زمینه برخوردار باشد تا عملیات کفسابی را به خوبی انجام دهد.

4.ترمیم آسیب دیدگی های سنگ ، از مزایای کفسابی

سنگ ها ممکن است به دلایل مختلفی صدمه دیده باشند. ریختن مصالح ، ریختن مواد شیمیایی ، گذشت زمان و … می تواند دلایل صدمه دیدن سنگ ها باشد. هیچ شیوه دیگری برای ترمیم سنگ های آسیب دیده وجود ندارد. حتی گاهی شستشو با مواد تمیزکننده قوی سبب آسیب رساندن به سنگ می گردد. لذا بایستی به فکر روشی مناسب برای ترمیم این آسیب دیدگی ها بود. کفسابی یا کفسابی ، بهترین راه حل برای رفع این مشکل است.

5.از بین بردن مصالح ، سیمان ، چسب و … از روی سنگ

دیگر مزایای کفسابی ، نابودی تمامی مواد اضافه موجود روی سنگ است. حتی کوچکترین آثاری از چسب روی سنگ به راحتی پاک نمی گردد. برخی از روش های از بین بردن آثار مصالح یا چسب و … می توانند صدمات دیگری هم به سنگ وارد کنند. بنابراین شیوه از بین بردن این مواد از روی سطوح ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کفسابی ، مطمئن ترین روش برای از بین بردن تمامی مصالح ، سیمان ، ماسه ، چسب و … از روی سنگ است که هیچگونه آسیبی به سنگ وارد نمی کند.

6.نوسازی سنگ های کهنه و قدیمی ، از مزایای کفسابی

در صورتی که نمای کف یا نمای سنگ بنای شما فرسوده و کهنه شده است ، با شستشو نو نمی شود. شاید شستشو سبب تمیزی آن شود ولی در شکل ظاهری آن تغییری ایجاد نمی کند. تعویض این سنگ ها هم ، هزینه زیادی را به دنبال خواهد داشت. بنابراین باید به فکر راهی کم هزینه تر ، سریعتر و نتیجه بخش تر بود. کفسابی دقیقاً همین راه است.

کفسابی سبب حذف لایه سطحی و صدمه دیده سنگ می گردد. عوامل زیادی مانند رطوبت ، خط و خش ، مواد شیمیایی و اسیدی و … می توانند به سنگ آسیب وارد کنند. به ویژه سنگ های قدیمی که آسیب پذیرتر بودند و بیشتر احتمال خرابی داشتند. کفسابی تمامی این آسیب دیدگی ها را ترمیم می کند و موجب نو شدن سنگ ها می گردد. این مورد را می توان یکی از بهترین مزایای کفسابی دانست.

7.صرفه جویی در هزینه ها

تمامی مزایایی که گفته شد سبب کاهش هزینه ها می گردند. پس می توان گفت سنگسابی در کاهش هزینه های نگهداری و تعمیر سنگ ها اثرگذار بوده است. زیرا علاوه بر عدم نیاز به تعویض سنگ ، موجب افزایش طول عمر سنگ می گردد.

 

مراحل کفسابی

 • از بين بردن پستي ها و بلندي هاي سنگ كه با لقمه 46 انجام ميشود. اگر زبري سنگ زياد باشد با لقمه 36 انجام خواهد شد.
 • از بين بردن خطوط ساب قبلي با لقمه 60 انجام ميشود. ( اين ساب نيز لايه برداري ميكند)
 • نرم و صاف شدن سنگ از اين مرحله با لقمه 120 شروع ميشود.
 • اين مرحله شامل ساب كف با لقمه لاكي مي باشد.
 • براق شدن سنگ در اين مرحله توسط لقمه 600 صورت ميپذيرد.
 • اين مرحله در تكميل مرحله قبل است و اثر آن براقي سنگ مي باشد با لقمه 800 انجام ميشود.
 • جلا و شفافيت سنگ به اين مرحله وابسته است كه با استفاده از لقمه سيناكس انجام ميشود.
 • آخرين مرحله نيز ساب ايتاليايي است كه سطح را مانند آينه صيقلي ميكند.

کفسابی و سنگسابی ارزان در تهران

قیمت و هزینه ی کفسابی در قرچک

ما در این قسمت لیست قیمت حدودی کفسابی را به شما ارائه می دهیم که شما می توانید با مشاهده ی این لیست بارم قیمتی کفسابی و کفسابی در دستتان بیاید.

قیمت کفسابی دهبیدمتری از 15 تا 60 هزار تومان
قیمت کفسابی اسلبمتری از 35 تا 80 هزار تومان
قیمت کفسابی لاشترمتری از 20 تا 70 تومان
قیمت کفسابی تراورتنمتری از 20 تا 75 تومان
کفسابی سرامیکمتری از 20 تا 70 تومان
کفسابی موزاییکمتری از 16 تا 50 تومان
کفسابی گرانیتمتری از 25 تا 90 تومان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کفسابی

 1. نوع کفسابی: نوع کفسابی بسیار بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. نوع های مختلفی از کفسابی وجود دارند که هر کدام قیمتی متفاوت دارند. به عنوان مثال، یک کفسابی سرامیکی معمولاً گران تر از یک کفسابی وینیلی خواهد بود.
 2. ابعاد فضا: ابعاد فضایی که کفسابی در آن نصب می‌شود نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است. یک فضای بزرگتر نیاز به بیشترین تعداد کفسابی دارد که می‌تواند قیمت آن را بالا ببرد.
 3. مواد اولیه: مواد اولیه استفاده شده در ساخت کفسابی نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است. به عنوان مثال، یک کفسابی با مواد اولیه با کیفیت بالاتر معمولاً گران تر از کفسابی با مواد اولیه ارزان تر خواهد بود
 4. طرح و نقشه: طرح و نقشه کفسابی نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. طرح هایی با جزئیات بیشتر و پیچیدگی های بیشتر معمولاً گران تر از طرح های ساده و کم جزئیت خواهند بود.
 5. نوع نصب: نوع نصب کفسابی نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. نصب کفسابی هایی که نیاز به تخصص و تجربه بیشتری دارند معمولاً گران تر هستند. به عنوان مثال، نصب کفسابی سرامیکی معمولاً نیاز به تخصص و تجربه بیشتری دارد و به همین دلیل ممکن است گران تر باشد.
 6. محل نصب: محل نصب کفسابی نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال، نصب کفسابی در فضای بیرونی معمولاً با خطرات بیشتری همراه است و به همین دلیل ممکن است گران تر باشد.

کفساب و سنگساب

بهترین کفسابی در قرچک

تیم کفسابی ایران لند با بیش از 25 سال سابقه ی کار در زمینه ی کفسابی، سنگ شویی ونماشویی با دارا بودن تیمی با تجربه و متخصص در زمینه ی کفسابی از بهترین های کفسابی در قرچک تهران می باشد که شما می توانید پروژه های کفسابی و سنگسابی تان را به این تیم قدرت مند بسپارید تا با دقت کار و ظرافت در کارشان شما را مبهوت کنند

کفسابی ایتالیایی

بهترين نوع کفسابی، کفسابی ايتاليايي همراه با لايه برداري مي باشد. کفسابی ايتاليايي در عموم مردم به کفسابی آيينه اي معروف است. زيرا سنگ ها به گونه اي کفسابی ميشوند كه حالت آيينه اي پيدا ميكنند. به يا داشته باشيد كه كيفيت کفسابی غالباً به تجربه ساب زن و نوع دستگاه كفساب مربوط ميشود. ايده آل ترين حالت کفسابی، رزين ايتاليايي با لقمه ايتاليايي است.

کلام آخر

تیم کفسابی ایرانلند با بیش از 25 سال سابقه ی کار در زمینه ی کفسابی که در اصل ساییدن سنگ با دستگاهای کفسابی است با تیم مجرب و متخصص در خدمت شماست تا بتواند نیاز های شما را از داشتن یک خدمات کفسابی مطمئن بر طرف کند.

[yasr_overall_rating]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا