کفسابی در باغ فیض

کفسابی و سنگ سابی در باغ فیض

بهترین کفسابی سنگسابی در باغ فیض

 

تیم کفسابی ایران لند با ارائه ی خدمات کفسابی و سنگسابی در باغ فیض یک نقطه ی قوت و اطمینانی است برای کسانی که قصد ساب سنگ منزل یا اداره ی خود را دارند چرا که تیم سنگسابی ایران لند با بیش از 27 سال سابقه ی کار در زمینه ی کفسابی انواع سنگ از بهترین ها ی این حوزه می باشد از این رو شما می توانید با تکیه بر تجربیات چند ساله ی ما در زمینه ی کفسابی در منطقه ی خود یعنی باغ فیض بهترین ساب زن را داشته باشید. ما به شما این نوید را می دهیم که با رضایت کامل از تیم کفسابی ایران لند یاد خواهید کرد.

ما در این قسمت لیست قیمت حدودی کفسابی را به شما ارائه می دهیم که شما می توانید با مشاهده ی این لیست بارم قیمتی کفسابی و کفسابی در دستتان بیاید.

خدمات کفسابی

قیمت کفسابی دهبید✅متری از 15 تا 60 هزار تومان
قیمت کفسابی اسلب✅متری از 35 تا 80 هزار تومان
قیمت کفسابی لاشتر✅متری از 20 تا 70 تومان
قیمت کفسابی تراورتن✅متری از 20 تا 75 تومان
کفسابی سرامیک✅متری از 20 تا 70 تومان
کفسابی موزاییک✅متری از 16 تا 50 تومان
کفسابی گرانیت✅متری از 25 تا 90 تومان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کفسابی

 1. نوع کفسابی: نوع کفسابی بسیار بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. نوع های مختلفی از کفسابی وجود دارند که هر کدام قیمتی متفاوت دارند. به عنوان مثال، یک کفسابی سرامیکی معمولاً گران تر از یک کفسابی وینیلی خواهد بود.
 2. ابعاد فضا: ابعاد فضایی که کفسابی در آن نصب می‌شود نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است. یک فضای بزرگتر نیاز به بیشترین تعداد کفسابی دارد که می‌تواند قیمت آن را بالا ببرد.
 3. مواد اولیه: مواد اولیه استفاده شده در ساخت کفسابی نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است. به عنوان مثال، یک کفسابی با مواد اولیه با کیفیت بالاتر معمولاً گران تر از کفسابی با مواد اولیه ارزان تر خواهد بود
 4. طرح و نقشه: طرح و نقشه کفسابی نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. طرح هایی با جزئیات بیشتر و پیچیدگی های بیشتر معمولاً گران تر از طرح های ساده و کم جزئیت خواهند بود.
 5. نوع نصب: نوع نصب کفسابی نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. نصب کفسابی هایی که نیاز به تخصص و تجربه بیشتری دارند معمولاً گران تر هستند. به عنوان مثال، نصب کفسابی سرامیکی معمولاً نیاز به تخصص و تجربه بیشتری دارد و به همین دلیل ممکن است گران تر باشد.
 6. محل نصب: محل نصب کفسابی نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال، نصب کفسابی در فضای بیرونی معمولاً با خطرات بیشتری همراه است و به همین دلیل ممکن است گران تر باشد.

خدمات سنگسابی

کفسابی ایتالیایی

بهترين نوع کفسابی، کفسابی ايتاليايي همراه با لايه برداري مي باشد. کفسابی ايتاليايي در عموم مردم به کفسابی آيينه اي معروف است. زيرا سنگ ها به گونه اي کفسابی ميشوند كه حالت آيينه اي پيدا ميكنند. به يا داشته باشيد كه كيفيت کفسابی غالباً به تجربه ساب زن و نوع دستگاه كفساب مربوط ميشود. ايده آل ترين حالت کفسابی، رزين ايتاليايي با لقمه ايتاليايي است.

نکات مهم برای اهدای کفسابی

کفسابی خوب و عالی باید توسط یک سنگساب با تجربه و متخصص انجام شود که بداند چطور ، چه مقدار باید سنگ را بسابد در ضمن سنگ ساب اگر حرفه ای نباشد سطح را نمی تواند به آن اندازه که باید صاف کند و ناهمواری بر روی سنگ ایحاد می شود که مصلما این چیزی نیست که کارفرما از آن راضی باشد از این رو حتما باید توسط یک سنگساب و کفساب حرفه ای کار کفسابی انجام شود.

کفسابی خوب چه ویژگی دارد:

کفسابی خوب باید کاملا دقیق و با کیفیت با کمترین ساییدن سنگ انجام شود چرا که سنگ سابی که سنگ را زیاد ساب میزند باعث از بین رفتن سنگ شده و دیگر قابل ساب زنی نمی باشد از این رو باید ساب زن حرفه ای باشد حال فرقی نمیکند در استان بزرگی مثل تهران انجام شود یا در یا در روستاهای مختلف در هر حالت انتخاب کفساب حرفه ای خیلی مهم هست که من به شما کفسابی ایران لند را پیشنهاد می کنم.

کفسابی و سنگسابی

مراحل کفسابی در باغ فیض غرب:

 1. تهیه سطح: در این مرحله، سطح کف با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند ماشین‌آلات سنگ‌زنی و دستگاه‌های خاص، آماده می‌شود.
 2. ریزش کف: در این مرحله، روکشی نازک از موادی مانند سیمان، پلیمر یا مواد رزینی روی سطح کف اعمال می‌شود تا باعث افزایش سختی و مقاومت کف شود.
 3. صیقل‌دهی: در این مرحله، با استفاده از دستگاه‌های خاص، سطح کف صیقل داده می‌شود تا به صورت صاف و براق درآید.

کاربردهای کفسابی:

 • استفاده در محیط‌های صنعتی و کارخانه‌ها برای ایجاد سطوح صاف و مقاوم در برابر سایش و ضربه.
 • استفاده در فضاهای تجاری و مکان‌های عمومی نظیر هتل‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و سالن‌های نمایشگاهی برای ایجاد ظاهری زیبا و جذاب.
 • استفاده در منازل و محل‌های اقامتی برای افزایش زیبایی و ارزش تجاری مکان.
 • استفاده در بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و فضاهای پزشکی به منظور رعایت شرایط بهداشتی، ضد عفونی و ضد آب بودن.
 • استفاده در فضاهای ورزشی نظیر سالن‌های ورزشی، استخرها و زمین‌های ورزشی برای ایجاد سطوح مناسب جهت حرکت و ایمنی ورزشکاران.
 • استفاده در فضاهای خارجی

نظیر تراس‌ها، حیاط‌ها و محوطه‌های عمومی برای ایجاد سطوح زیبا و مقاوم در برابر عوامل جوی.

امتیاز ما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا