جرم گیری سنگ

جرم گیری سنگ و موزاییک توسط کفسابی

جرم گیری سنگ و موزاییک یکی از خدمات کفسابی در تهران به شمار می ‌رود؛ در واقع امروزه کفسابی آنقدر اهمیت دارد که در تمام جنبه ها از آن استفاده می شود. امروزه در کنار آن ها سنگ ها بیشترین کاربرد را در ساختمان دارد. شما می توانید سنگ ها را در نمای ساختمان و در کف ساختمان به وفور ببینیم. سنگ های ساختمانی انواع اقسام گوناگونی دارد که از جمله آن ها می‌توان به مرمر، تراورتن، گرانیت ، کوارتزیت و غیره اشاره کرد.

کفسابی سنگ

از آن جایی که سنگ یکی از پر استفاده ترین و رایج ترین مصالح ساختمانی به شمار می ‌رود و از چند سال گذشته تا به امروز مورد کاربرد بسیار زیادی قرار می گیرد و ویژگی ها و برتری های زیادی دارد به عنوان مثال مقاومت بالایی دارد از زیبایی خودش بهره‌ مند است و موارد دیگر در مورد آن وجود دارد باز هم با این موارد و با این گفته ها و برتری ها پس از مدتی در ساختمان ها کثیف شده و نیاز به تمیز شدن دارند.

اگر سنگ ها به مرور زمان آلوده به شود و از آن ها استفاده کنید درست نشده یا اینکه کارهای نگهداری آن ها به خوبی انجام نشود یک سری مشکلاتی را ایجاد می کند به عنوان مثال می توانید به شما بگویم در قدم اول طول عمر سنگ و تا حد زیادی کم می شود آن ها مانند روز اول زیبا و جذاب نیستند و همینطور از بین رفتن سنگ به مرور زمان اتفاق می‌افتد وزیر و امروزه از کفسابی استفاده می کنند.

مطالب بیشتر :   کفسابی و سنگ‌سابی در منطقه 4 تهران

مطالب پیشنهادی:کفسابی در تهران

 

اهمیت جرمگیری سنگ و موزاییک توسط کفسابی

برای ساختمان ها از سنگ های گوناگونی به کار می‌ گیرند از مرمر تا گرانیت هر کدام از آن ها از ویژگی های مخصوص به خودشان بهره‌مند هستند اما زمانی که شما می خواهید یک شوینده مناسب را برای آن ها استفاده کنید باید از مواد شوینده درست و روش های نظافتی مناسب بهره بگیرید؛ چرا که در غیر اینصورت مواد شوینده نامناسب بر و درخشان بودن آن ها را از بین برد و همینطور ی کثیف را به سرکار می زند. در واقع استفاده کردن از محلول های اسیدی برای سنگ ها می تواند طول عمر آن ها را کاهش داده و رنگ آن ها را از بین ببرند به همین دلیل بهترین کار این است که شما از خدمات کفسابی استفاده کنید. 

مطالب پیشنهادی:قیمت کفسابی سنگ در تهران

جرم گیری سنگ با دستگاه کفسابی

مراحل جرم گیری سنگ ساختمان با کفسابی

انجام این کار هم یکسری مراحل نیاز دارد که شما باید حتما آن ها را در نظر داشته باشید دنبال مثال اولین مرحله برای انجام این کار این است که از یک سطل آب سرد استفاده کرده و مقداری شوینده را مخلوط کنید یادتان باشد که آب نباید گرم باشد چرا که براق شدن سنگ را از بین می برد.

در مرحله دوم باید از مواد شوینده کاملاً در آب سرد استفاده شده و آن را خوب مخلوط و ترکیب کامل کنید و در قدم بعدی محلولی که استفاده کرده اید را در یک قسمت تست کرده و از آن برای قسمتی از سطح استفاده کنیم و در مرحله بعدی سطل دیگر برداشته و آن را بشورید تا پاکسازی شود.

مطالب بیشتر :   قیمت کفسابی وسنگسابی بتن در تهران

مطالب پیشنهادی:کفسابی در کرج

 

چند ساعت نیاز است و نتیجه نهایی و شما مشاهده کنید اما باز هم با این موارد ممکن است که خراش ها آسیب های دیگر از بین نرود به همین دلیل بهترین کار این است که شما کفسابی را انجام دهید در کفسابی از دستگاه های مخصوص استفاده میشود و اپراتور با بررسی کردن محیط و در نظر گرفتن بخش های مختلف که تصاویر را انجام می‌ دهد و جرم گیری را به بهترین شکل ممکن ایفا می کند.

در واقع امروزه جرم گیری سنگ و موزاییک توسط کفسابی بهترین کار برای شما در جنبه های مختلف می باشد که هم به صورت اصولی آلودگی ها را از بین برده و هم طول عمر سنگ را چند برابر می کند.

[yasr_overall_rating]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا