درباره ما

کف سابی ایران لند در سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز کرد. تیم ایران لند طی ۲۵ سال سابقه کاری درخشان، انجام پروژه‌های بزرگ و مهمی مانند کفسابی سنگ‌های لابی و طبقات برج میلاد تهران را در کارنامه خود دارد. در ابتدای تاسیس، فعالیت ایران لند به تهران محدود می‌شد. در حال حاضر، اعضای این تیم مجرب علاوه بر تهران و کرج در سایر شهرستان‌های کشور آماده خدمت‌رسانی به هم وطنان عزیز هستند.

کفسابی در تهران

کفسابی علی جوادی

تجربه کاری که طی ۲۷ سال و انجام هزاران پروژه به دست آمده است پشتوانه‌ای محکم برای کسب اعتماد مشتریان به حساب می‌آید. تیم ایران لند در کنار نیروی کار مجرب و کارآزموده از دستگا‌ه‌های ایتالیایی و خارجی برخوردار است. ترکیب نیروی کار حرفه‌ای و ابزار‌های پیشرفته، در کنار وجدان کاری و تعهد مدیران، ایران لند را در رده بهترین کفسابی‌های کشور قرار می‌دهد. این عوامل باعث شده است که کار کفسابی مهم‌ترین ساختمان‌های پایتخت جزء سفارشات دائمی ایران لند باشد. این تیم در کنار کفسابی طبقات برج میلاد، سفارشات مربوط به ساختمان‌های دولتی را نیز در کارنامه خود دارد. خدمات این تیم شامل کفسابی، سنگ سابی و نماشویی ساختمان می‌شود. حساسیت و تعهد کاری باعث شده است که حرفه‌ای‌ترین افراد از نظر تخصص، مهارت و تجربه در کادر نیروی کار ایران لند قرار بگیرند. به علاوه وجود دستگاه‌های پیشرفته و تکنسین‌های حرفه‌ای در کنار نیروی کار مجرب از عواملی هستند که همواره رضایت مشتریان را به دنبال داشته است.

لوگوی کفسابی ایران لند

از فعالیت‌های این تیم می‌توان به کفسابی، سنگسابی، نماشویی ساختمان‌های تازه ساخت و بازسازی شده اشاره کرد. خدمات کفسابی این تیم در سه نوع معمولی، ایتالیایی و حرفه‌ای با در نظر گرفتن نوع سفارش ارائه می‌شود. مشتریان می‌توانند با برقراری تماس با ایران لند و شرح دادن شرایط سفارش شان از راهنمایی مشاوران این تیم برخوردار شوند؛ همچنین خدمات سنگ سابی ایران لند در نوع کارتر و راه پله‌ای و خدمات نماشویی در سه نوع شستشوی نما، نانو شویی و پیچ و رول پلاک نما ساختمان ارائه می‌گردد. کف سابی ایران لند در پایتخت تأسیس گشت اما در حال حاضر نمایندگی‌های این تیم در کرج و سایر نقاط کشور آماده خدمت‌رسانی به هموطنان در اقسا نقاط کشور هستند. جهت دریافت مشاوره تلفنی و آنلاین می­توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در بخش تماس با ما، با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

پیمایش به بالا